Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kierownik Kawiarni Cafe W

Miejsce pracy
Gdańsk Wrzeszcz  ul.  Al. Grunwaldzka 82 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Kierownik, Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:Dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów w kawiarni.Wysoka kultura osobista .Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zmiany i zarządzaniu personelem. Przestrzeganie standardów czystości oraz prawidłowego użytkowania i funkcjonowania sprzętu gastronomicznego Planowanie i przyjmowanie dostaw i zakupów. Obsługa kasy fiskalnej i systemu gastronomicznego POS.

Obowiązki:planowanie zakupów,przyjmowanie dostaw,obsługa klientów kawiarni,kasy fiskalnej,systemu gastronomicznego POS,zarzadzanie personelem,przygotowywanie posiłków i napoi ,dbanie o czystość.

Oferujemy:atrakcyjne warunki zatrudnienia,szkolenia,elastyczny grafik.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 82
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »