Zatrudnię Pracownika Budowlanego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

TADBUD Jest firmą świadczącą usługi w zakresie budownictwa.

W związku z coraz większą ilością zleceń poszukujemy pracowników. Poszukujemy osoby na stanowisko:
-PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
-POMOCNIK BUDOWLANY
-DOCIEPLENIOWIEC

Opis stanowiska :
-Prace ogólnobudowlane przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych (prace murarskie, zbrojarskie, ciesielskie) oraz infrastruktury przy obiektowej np. kanalizacje, ogrodzenia, mury oporowe, sucha zabudowa.
-Klejenie styropianu, zacieranie kleju, wyprawy.

Wymagania :
-Minimum 2 lata pracy na budowie ( 1 rok – pomocnik)
-Komunikatywność, chęć do nabierania doświadczenia
-Zaangażowanie w powierzone zadania
-Umiejętność pracy w grupie Oferujemy:
-Prace od poniedziałku do piątku 10h ( w tym przerwa 1h)
-Stabilne zatrudnienie -Ciągłość zleceń
-Niezbędne narzędzia do pracy

Chętne osoby do pracy prosimy o wysłanie CV na adres :

[ukryte] lub kontakt telefoniczny [ukryte]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Aktualizacja: 18.09.2023