Zatrudnimy lekarza Pediatrę

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1000 - 15000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska: Centrum Medyczne Medi Medic z przyjemnością ogłasza rekrutację na stanowisko Lekarza Pediatry. Poszukujemy specjalisty, który będzie zaangażowany w opiekę zdrowotną nad naszymi najmłodszymi pacjentami. Oferujemy nowoczesne zaplecze diagnostyczne oraz przyjazne środowisko pracy.

Obowiązki:
  • Diagnozowanie i leczenie dzieci w różnym wieku
  • Monitorowanie rozwoju
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu medycznego
Wymagania:
  • Uprawnienia do praktyki lekarskiej
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pediatrii (mile widziane)
  • Umiejętność pracy z dziećmi i ich rodzicami
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę zespołową
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe 60% od pacjenta
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne środowisko pracy
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany niżej adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja: Lekarz Pediatra - Imię Nazwisko".

Centrum Medyczne Medi Medic to miejsce, w którym dbamy o zdrowie najmłodszych. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyjazne środowisko opieki zdrowotnej dla dzieci!
Informacje o firmie
Centrum Medyczne Medi Medic prowadzi swoją działalność od 2009 roku ciesząc się coraz większym uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.
Dynamiczny rozwój naszej placówki spowodował, że w roku 2019 otworzyliśmy kolejny oddział w Gdańsku.

Medi-Medic Centrum Medyczne współpracuje z lekarzami specjalistami, wykwalifikowanymi położnymi i pielęgniarkami, rehabilitantami oraz biologami molekularnymi.
W zakres struktury Centrum Medycznego Medi-Medic wchodzą nowoczesne poradnie specjalistyczne. Dysponujemy własnymi salami zabiegowymi oraz laboratorium biologicznym.

Nasze Centrum Medyczne wyposażone jest w dwie nowoczesne sale zabiegowe, gdzie lekarze specjaliści przeprowadzają procedury zabiegowe w dziedzinie ortopedii, chirurgii naczyniowej, ginekologii, ginekologii estetycznej, urologii oraz uroginekologii, medycynie estetycznej.

Numer ogłoszenia: 65540894