Zatrudnimy nauczyciela gitary i ukulele

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Gdyńska Akademia Dźwięku Rozglos w Gdyni Wiczlino poszukuje od września super fajnych, najlepszych na świecie i mega uśmiechniętych  nauczycieli gry na:
ukulele
gitarze
pianinie
Poszukujemy osób radosnych, lubiących dzieci, z umiejętnością budowania poczucia wartości oraz doceniających starania młodego człowieka. Wspierających, otwartych na kreatywność dziecka i słuchających jego potrzeb. 
Wymagania:
- wykształcenie muzyczne: co najmniej II stopień szkoły muzycznej
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,
- mile widziane wykształcenie/kursy pedagogiczne
Oferujemy:
- pracę popołudniami (grafik ustalamy indywidualnie)
- zapewniamy instrument klawiszowy
- umowę zlecenie lub B2B
- zapewniamy materiały
- możliwość rozwoju
- pracę z doświadczonymi pedagogami
- pracę w miłej atmosferze
- możliwość korzystania z naszego studia nagrań na preferencyjnych warunkach
CV prosimy przesłać na maila [ukryte]
️ [ukryte]

#rozgłos #nauczanietopasja #poszukiwanynauczyciel #gdynia #zajeciawgdyni #wiczlino #chwarznowiczlino
Informacje o firmie
Gdyńska Akademia Dźwięku – Rozgłos powstała z miłości do muzyki i z pasji uczenia. Jest miejscem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z muzyką jak i dla tych, które chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów. Akademia gwarantuje indywidualne oraz profesjonalne podejście do każdego z uczniów. Naukę można rozpocząć już od najmłodszych lat. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na Akademię Muzyczną jak i do szkół teatralnych. Oferujemy przygotowanie do programów muzycznych: Mam Talent, Voice of Poland, The Voice Kids. Nasi najlepsi uczniowie reprezentują nas w konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich
Na lekcjach posługujemy się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu uczestnik zajęć przygotowany jest do występów na scenie. 

Muzyka jest czynnikiem, który wzbogaca osobowość i życie człowieka, czyni je bogatszym, jest promieniem rozjaśniającym codzienną rzeczywistość.
 
O ZAŁOŻYCIELCE
 
Joanna Chęcińska-Mystkowska - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku z fakultetem z wokalu jazzowego u Krystyny Stańko. Ukończyła podyplomowe studia z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Były instruktor wokalu w Broadway Musical School oraz nauczyciel gry na pianinie i flecie poprzecznym w Pierwszym Prywatnym Ognisku Muzycznym w Gdyni. Uczyła Kształcenia słuchu w Sopockiej Szkole Muzycznej. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów regionalnych i ogólnopolskich a także studentami renomowanych Akademii Muzycznych oraz Szkół Teatralnych. Pasjonatka białego śpiewu. Od wielu lat uczęszcza na różnego rodzaju warsztaty związane z muzyką tradycyjną całego świata. Brała udział między innymi w warsztatach z tradycyjnego śpiewu polskiego, bułgarskiego, ukraińskiego, hinduskiego, macedońskiego a także techniki joik. Ponadto współtworzyła płytę z pieśniami gruzińskimi. Uczyła się między innymi u osób takich jak: Maria Pomianowska, Agata Harz, Dragan Dautkovski, Anoop Mishra, Vladiswar Nadishana, Weronika Grozdew – Kołacińska, Tatiana Sopiłka, Adam Strug, Ewa Grochowska. W 2016 była uczestnikiem całorocznych warsztatów śpiewu tradycyjnego prowadzonych przez Ewę Grochowską - Akademia Głosów Tradycji. W 2016 z zespołem AGT wystąpiła na festiwalu Globaltica. Prowadziła warsztaty białego śpiewu organizowane przez Studio Artystyczne Muza, Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni, Wejherowskie Centrum Kultury. Prowadziła również warsztaty musicalowe. Na specjalne zaproszenie Gdańskiego „Teatru w oknie” nagrała dzwonki na telefon inspirowane muzyką ludową będące nagrodą w akcji crowdfundingowej.  Pracowała nad realizacją musicalu Bitwa o Broadway wystawianego w Teatrze Muzycznym w Gdyni. 


Whttps://www.akademiarozglos.com/

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64959271
  • Data wyróżnienia: 12.08.2022
  • Data wprowadzenia: 12.08.2022
  • Aktualizacja: 26.08.2022