Zatrudnimy stylistów fryzur

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

 NOWOCZESNY SALON FRYZJERSKI ZATRUDNI STYLISTÓW
Jeśli jesteś pasjonatem fryzjerstwa , masz gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych...
... dołącz do Nas
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa klientów zgodnie ze ściśle określonymi standardami jakości obowiązującymi w salonie
- umiejętność strzyżenia , koloryzacji , modelowania i pielęgnacji włosów
- dbanie o czystość w miejscu pracy, gotowość do ponoszenia współodpowiedzialności za estetykę i porządek w salonie
- znajomość profesjonalnych produktów fryzjerskich dostępnych w salonie
WYMAGANIA:
- znajomość różnych technik strzyżenia
- umiejętność koloryzacji zgodnie z najnowszymi trendami
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość rozwoju zawodowego
MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w zagęszczaniu włosów
- wiedza na temat technik strzyżeń i koloryzacji wg metodologii akademii fryzjerskich Pivot Point , Vidal Sassoon
- umiejętność upinania i wykonywania fryzur okolicznościowych
- znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY:
- prace w najnowszym Salonie w centrum Gdańska ( ul. Hewelisza )
- praca w zespole doświadczonych , współpracujących ze sobą stylistów
- dostęp do najnowszej światowej wiedzy w zakresie fryzjerstwa
- szkolenie w zakresie najnowszych trendów , technik , narzędzi fryzjerskich u najlepszych instruktorów
- możliwość udziału w pokazach i eventach
- bardzo dobre warunki pracy
- umowa o pracę

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62642637
  • Data wyróżnienia: 23 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 23 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 68
  • Wyświetleń na liście: 3 730