Zatrudnimy wokalistkę - alt II

Ogłoszenie nieaktualne

Zatrudnimy wokalistkę - alt II

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dyrektor Polskiego Chóru Kameralnego Jan Łukaszewski ogłasza nabór na stanowisko
wokalisty – alt II.

Miejsce pracy: Gdańsk
Wymiar pracy i forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat (od 1.09.2023)
WYMAGANIA
- doświadczenie śpiewu w chórze
- umiejętność czytania nut
- muzykalność

Oferty zawierające CV oraz spis dokonań artystycznych prosimy kierować na adres: [ukryte]
Nabór ma charakter otwarty, nieograniczony czasowo. Szczegółowe informacje o przesłuchaniach zostaną podane kandydatom indywidualnie.
Informacje o firmie
 Polski Chór Kameralny należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Założony w 1978 roku przez Ireneusza Łukaszewskiego, a od 1983 prowadzony przez jego brata Jana. Repertuar chóru jest niezwykle obszerny – od muzyki a cappella po duże formy oratoryjne, operowe i symfoniczne. Zespół cieszy się opinią niezrównanego wykonawcy muzyki współczesnej, dokonał 660 prawykonań, w tym dzieł takich kompozytorów jak m.in. Henryk Mikołaj Górecki, Wojciech Kilar, Marian Borkowski, Romuald Twardowski, Juliusz Łuciuk, Maciej Małecki, Krzesimir Dębski czy Krzysztof Penderecki. Swoje utwory dedykowali chórowi m.in. Wojciech Kilar, Augustyn Bloch, Krzysztof Meyer, Edward Pałłasz, Andrzej Koszewski, Krzysztof Penderecki czy Paweł Łukaszewski.
Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis jest Instytucją Kultury Miasta Gdańska. Należy również do Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Chórów Kameralnych TENSO. Polski Chór Kameralny jest organizatorem wielu projektów artystycznych, takich jak Dni Bachowskie, Międzynarodowy Festiwal Chopin w Gdańsku oraz Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65321205
  • Data wprowadzenia: 17.05.2023
  • Aktualizacja: 17.07.2023
Wróć do góry