Zgrzewacz banerów w drukarni

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Zadania:
· obróbka materiałów z druku cyfrowego oraz wielkoformatowego;
·      zgrzewanie banerów;
·    obsługa maszyny do druku wielkoformatowego, laminatora;
·     drobne prace introligatorskie.

Wymagania:
·        wysokie zdolności manualne;
·        mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej;
·        punktualność;
·        dobra znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
·        praca stała, pełen etat;
·        praca przez agencje, po 4 m-ach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta;
·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ;
·        atrakcyjne wynagrodzenie
·        pracę dwu zmianową (pon-pt) (możliwość nadgodzin)
Informacje o firmie
Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu  6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcji w drukarni.
PRACOWNIK PRODUKCJI W DRUKARNI

Miejsce pracy: Gdańsk (Kokoszki)

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail: gdansk@personalnyserwis.com z dopiskiem pracownik.drukarnia lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 9-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62939629
  • Data wyróżnienia: 9 października 2019
  • Data wprowadzenia: 9 października 2019
  • Aktualizacja: 14 października 2019
  • Wyświetleń: 228
  • Wyświetleń na liście: 2 461