Szukaj

Ogłoszenie drobne

Zmywak

Miejsce pracy
Gdańsk Zaspa  ul.  Gdańsk, Franciszka Hynka 57 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Suavemente poszukuje kandydata płci męskiej na stanowisko: Zmywak

Wymagania:

- Chęć pracy na pełny/ pół etat w systemie zmianowym

- Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

- Zorganizowanie i dokładność

- Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

-Dbanie o stanowisko pracy

-Pomoc w przygotowywaniu

Oferujemy:

- Prace w doświadczonym i zgranym zespole

- Dobre warunki pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : s...@gmail... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Franciszka Hynka 57