Wróć do góry

Kompleksowe wykończenia wnętrz, przeszkolony zespół, 8% VAT

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Wykończenie wnętrz

Treść ogłoszenia

Jesteśmy profesjonalistami, zajmujemy się kompleksowymi remontami i aranżacjami nowych wnętrz w tym mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Nasz zespół to grupa specjalistów przechodzących cykliczne szkolenia w najlepszych firmach, których materiały wykorzystujemy na co dzień w naszych realizacjach. 

Proces wykończenia wnętrz zwykle obejmuje następujące czynności:
 1. Projektowanie — na tym etapie tworzony jest plan aranżacji wnętrza przez naszego architekta, który uwzględnia preferencje i wymagania Klienta oraz warunki techniczne i estetyczne.
 2. Prace murarskie — to m.in. układanie tynków, malowanie ścian i sufitów, a także układanie płytek i paneli.
 3. Prace elektryczne — to m.in. montaż gniazdek i włączników, instalacja oświetlenia, a także przygotowanie instalacji elektrycznej do podłączenia urządzeń AGD.
 4. Prace hydrauliczne — to m.in. instalacja i podłączenie urządzeń sanitarnych (toalety, umywalki, kabiny prysznicowe, wanny itp.) oraz podłączenie instalacji grzewczej.
 5. Montaż stolarki — to m.in. ustawianie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, montaż okien i parapetów, a także ustawienie szafek i mebli kuchennych.
 6. Montaż podłóg — to m.in. ułożenie parkietu, paneli, kafelek, mozaiki lub wykładzin.
 7. Dekoracja — na tym etapie dobiera się dodatki takie jak: firany, zasłony, lampy, dywany, dekoracje na ściany oraz ozdoby.
Cały proces wykończenia wnętrz wymaga sporej ilości czasu i nakładów finansowych, jednak pozwala na uzyskanie nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.

Specjalnie dla naszych Klientów:
* udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonane przez nas prace,
* dostarczone przez nas materiały wykończeniowe objęte są 8% podatkiem VAT (oszczędność 15%),
* w przypadku inwestycji komercyjnych możemy udzielić 5-letniej gwarancji na materiały wyposażenia łazienek, standardowo udzielamy 2-letniej gwarancji,
* posiadamy ubezpieczenie OC, 
* zotawiamy po sobie porządek — po zakończeniu prac adaptacyjnych sprząta po nas profesjonalna firma sprzątająca. 
* w swojej ofercie posiadamy m.in.: wyposażenie łazienek i kuchni, płytki, podłogi, stolarkę drzwiową i okienną, oświetlenie, kuchnie produkcji niemieckiej, wysokiej jakości schody drewniane, blaty, parapety i schody kamienne oraz meble renomowanych europejskich producentów.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65256641
 • Data wyróżnienia: 25.03.2023
 • Data wprowadzenia: 22.03.2023
 • Aktualizacja: 24.03.2023