Wróć do góry

Remont domu i mieszkania oraz aranżacja wnętrz. Dostępne terminy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Wykończenie wnętrz

Treść ogłoszenia

Remonty i wykończenia oraz realizacje pod klucz
Projekty i aranżacja wnętrz
Nadzór inwestorski i kompleksowa obsługa
Dostępne terminy
Faktura vat


Chcesz przeprowadzić remont mieszkania, domu, lokalu lub wykończyć deweloperski stan wnętrza, a nie masz na to czasu, odpowiednich wykonawców lub po prostu nie wiesz jak się do tego zabrać? 
Zapraszamy do współpracy z niezawodną, profesjonalną ekipą wykonawczą. Oferujemy usługi remontowe, budowlane, wykończeniowe, malarskie, montażowe, murarsko-tynkarskie, parkieciarskie (elektryk, hydraulik, kafelkarz, tynkarz, stolarz) oraz wykończeniowe pod klucz. 
Zadbamy o każdy drobny szczegół, oddając Państwu mieszkanie w opcji kompleksowo umeblowanego (lampy, różnego rodzaju oświetlenie np. ledowe, karnisze, firany, obrazy, meble)
Koordynujemy również zakup i transport materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Obsługa poparta zdobytą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą z profesjonalistami. Stająca zawsze na wysokości zadania ekipa remontowa  wraz ze wsparciem osób tj. architekt, notariusz, prawnik, kierownik nadzoru budowlanego, kierownik budowy, fotograf, pośrednik nieruchomości, koordynator nadzoru inwestorskiego. Wszystko w zależności od indywidualnej potrzeby Klienta.
Umów się na spotkanie, na którym omówimy szczegóły i Państwa oczekiwania, a na tej podstawie przedstawimy kosztorys inwestycji. Jesteśmy elastyczni co do rozwiązań, mamy sensowny termin realizacji. 

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i deweloperów na terenie Trójmiasta i okolic, woj pomorskie 
Dagmara Parzych tel. [ukryte]  
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65246108
  • Data wyróżnienia: 09.04.2023
  • Data wprowadzenia: 13.03.2023
  • Aktualizacja: 06.04.2023