USŁUGI STOLARSKIE, MEBLE NA WYMIAR, DOMY POD KLUCZ: kuchnie, garderoby

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Stolarskie

Treść ogłoszenia

Firma Kitchen - Installation to solidny, sprawdzony i pewny wykonawca mebli na wymiar. Realizujemy meble na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Wykonujemy meble zarówno do mieszkań i domów, jak i dla firm i instytucji. Zawsze solidnie, rzetelnie i zgodnie z ustaleniami.
 
Oferujemy
- meble kuchenne
- szafy i garderoby
- meble łazienkowe
- regały i biblioteki
- różnego rodzaju zabudowy meblowe
 
Gwarantujemy
- wysokiej jakości materiały
- nowoczesne rozwiązania
- pomiar i projekt mebli
- transport oraz montaż
- profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji
- umowę
- fakturę
- gwarancję
 
Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm.
Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzona ekipa fachowców, wysokiej jakości materiały i profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z Klientem to gwarancja, że wykonane przez nas meble spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Inwestora. Stawiamy na jakość, precyzję i solidność - a wygląd i trwałość wykonanych przez nas mebli jest dla nas najlepszą wizytówką.
 
Kompleksowe wykonanie.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia: od pomiarów i wyceny, aż po dostawę gotowych mebli i montażu u Klienta. Szanujemy Państwa czas, dlatego każde zlecenie realizujemy szybko i terminowo, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości i staranności wykonania.
 
Postaw na sprawdzonego wykonawcę.
Meble na wymiar to doskonała propozycja dla wymagających i zdecydowanych Klientów, którzy stawiają na wysoką jakość, niepowtarzalność i precyzyjne wykonanie. Firma Kitchen - Installation to gwarancja solidności wykonanych mebli, które będą Państwu służyć przez długie lata.
  • Numer ogłoszenia: 63328067
  • Data wyróżnienia: 1 kwietnia 2020
  • Data wprowadzenia: 18 marca 2020
  • Aktualizacja: 27 marca 2020
  • Wyświetleń: 71
  • Wyświetleń na liście: 4 208