Kross dust 1.0 29x17 M

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Cena
4 999
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Rower
Stan
Nowe
Jestem
Firmą

Treść ogłoszenia

Każdy z nas chce czasem po prostu uciec z miasta i pobawić się w terenie. Odpocząć od wyścigów i pojeździć po ścieżkach leśnych i górskich. Do takich celów został stworzony Kross Dust 1.0. Kierując się opinią i wskazówkami naszych zawodników postanowiliśmy stworzyć uniwersalny rower ścieżkowy, który sprawi, że na nowo zakochasz się w pokonywanych tysiąc razy ścieżkach. To jest właśnie Kross Dust 1.0.

Osprzęt
Dobierając komponenty składające się na Kross Dust 1.0 postawiliśmy na uniwersalność. Dlatego też wybraliśmy dwunastorzędowy napęd Sram SX Eagle. Pełny napęd Sram SX Eagle został uzupełniony sprawdzonymi i polecanymi przez wielu zawodników tarczowymi hamulcami hydraulicznymi Shimano MT400. Dzięki temu nie będzie ci straszny żaden singletrack. Za amortyzację odpowiada  RockShox Recon RL R SA wyposażony w sprężynę powietrzną. Dzięki temu udało nam się zmniejszyć masę roweru oraz poprawić właściwości jego amortyzacji. Można go zablokować za pomocą blokady znajdującej się w koronie. Wyposażyliśmy go także w sztycę typu myk-myk. Czyli, mówiąc żargonem specjalistycznym, dropper post KSP900i. Dzięki temu bez problemu zapanujesz nad rowerem na każdym zjeździe i odczujesz jeszcze większą przyjemność z jazdy. koła ze sztywną osią zostały złożone na obręczach WTB ST  oraz odziane w opony WTB Trail Boss o szerokości 2,4”. Pozwolą ci one bez problemu przejechać nawet po bardzo grząskiej nawierzchni.

Technologie
Rama Kross Dust 1.0 została wykonana przy użyciu aluminium superlite. Stop ten, dzięki obróbce termicznej charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia. A co najważniejsze, niską wagą. Dodatkowo, w najmniej narażonych miejscach rurki ramy są potrójnie cieniowane dla zmniejszenia jej masy. Wszystkie spawy ramy zostały zeszlifowane, zwiększając jej estetykę. By jeszcze bardziej podobał ci się on wizualnie wszystkie linki i pancerze poprowadziliśmy wewnętrznie, przez co możesz cieszyć się schludną ramą. Którą dodatkowo będzie ci łatwiej oczyścić, co na pewno docenisz po jeździe w mokrych warunkach. 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

12 990 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

7 299 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

2 399 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

2 899 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Bogdan

586792... Wyświetl numer
s...@local... Wyświetl e-mail
Polityka prywatności
Zadzwoń
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdynia  Wiejska 129
Ważne jeszcze 6 dni (do 09.03.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64134728
  • Data wprowadzenia: 23 lutego 2021
  • Wyświetleń: 31
  • Wyświetleń na liście: 1 625
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń E-mail