Wzmacniacz Jungson JA99D Deluxe Klasa A HI-END Końcówka Mocy Mundorf

Zdjęcie 1 / 8
Cena
17 499
Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj urządzenia
Sprzęt audio
Stan
Używane

Treść ogłoszenia

Wzmacniacz Jungson JA99D Deluxe Klasa A HI-END Końcówka Mocy Mundorf

Potężny wzmacniacz w luksusowej wersji JUNGSON JA-99D Delux Edition w czystej klasie-A (100 wat na kanał przy 8Ω). Zastosowano ogromną filtracją o pojemności 500.000uF na 48 kondensatorach olejowych Mundorfy i Nover. Zamontowane najlepszej jakości podzespoły jak np. sekcja regulacji głośności Jeff Rowlanda na rezystorach. W środku Ja-99D same kosztowne elementy, pomimo wielkich gabarytów wypełnione po brzegi. Wzmacniacz jest w pełni zbalansowany na gniazdach XLR, dodatkowo tylna ściana wypełniona portami RCA oraz daje możliwość podłączenia dwóch zestawów głośnikowych (4 kolumny). 
Co do jakości dźwięku jest bardzo szeroko opisany w internecie np. na niemieckich testach i nie tylko w samych superlatywach. Sam miałem przyjemność dokładnie osłuchać ten wzmacniacz i pod każdym względem bije wszystkie jakie miałem do tej pory. Idealny bas, niesamowita muzykalność, doskonały w każdym paśmie (porównują do wzmacniaczy za dużo wyższą kwotę z przewagą na Jungsona) - prawdziwy Hi-End. 
Pod względem wizualnym wzmacniacz nie odbiega od narzuconego wysokiego poziomu. Przedni panel wykonany ze stali nierdzewnej w klasie ekstremalnej, poddanej wielu technikom polerowania z niezwykłym kunsztem, co sprawia, że wygląda bardzo atrakcyjnie. 
Duże, podświetlane wskaźniki wychyłowe z zamontowanym wyświetlaczem LED wskazującym nr źródła i głośność. Warto wspomnieć o smaczkach jak np. podświetlone dodatkowo same wskazówki światłowodem (na czerwono), czy przyciski - całość idealnie widać w zaciemnionym pomieszczeniu jak i w dzień.

•  Wzmacniacz w doskonałym stanie w 100% sprawny, zdjęcia nie oddają eleganckiego wyglądu tego wzmacniacza. 
•  Odkręcona górna pokrywa na chwilę do zdjęcia, wszystko w oryginale nic nie grzebane. 
•  W zestawie aluminiowy, oryginalny pilot oraz kabel zasilający. 
•  Wzmacniacz pracuje w impedancji Ω 4 ohm i 8 ohm, 100 wat czystej klasy A na kanał przy 8 ohm - bardzo wydajny prądowo, napędzi każde kolumny. 
•  Wymiar: 400mm × 525mm × 280mm, Waga około 50kg.
 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

499 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

499 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Darek

797314... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Ważne jeszcze 39 dni (do 22.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64885898
  • Data wprowadzenia: 21.06.2022
  • Aktualizacja: 20.07.2022
Zadzwoń SMS