Czas wreszcie na zabawę i biesiadę - zapraszamy do naszego grona

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

      Zapraszamy  wszystkich chętnych - którzy z sympatią spoglądają w przeszłość powracając myślami do swojej młodości i chcieliby choć na krótki czas dokonać „skoku” w tamte czasy - do zapisu na naszą listę. Tworzymy właśnie grono lubiące się bawić, tańczyć, śmiać, pić, jeść, słuchać, rozmawiać i biesiadować.  I tu sedno sprawy - przymierzamy się do organizacji cyklicznych spotkań prywatkowych w stylu lat 80-90, w zamkniętej grupie,  którą właśnie tworzymy, w lokalu który będzie naszym stałym miejscem zabaw z wyposażeniem w audio i efekty świetlne.
Zachęcamy do zgłaszania się par w odpowiednim wieku które czują klimat tamtych lat i potrafią bawić się przy utworach z tamtych czasów. Na prośbę zainteresowanych możemy na krótką chwilę „wpaść” z utworami w czasy dzisiejsze….  Co do przyszłych członków naszego gremium to zaznaczę, że NIE CHCEMY : malkontentów, maruderów, wiecznych krytykantów, abstynentów, snobów, pyszałków, zadymiarzy, egoistów, nieuzasadnionych zazdrośników…
Organizacyjnie - w związku z utrzymaniem lokalu (wynajem), wynajmem busa rozwożącego po imprezie i innymi wydatkami – będą do poniesienia koszty na które wszyscy musimy się zgodzić. Nie zarabiamy na imprezie więc myślę, że koszty będą do zaakceptowania przez każdego z nas. To temat do omówienia w naszym już gronie, zresztą tak samo jak do omówienia będzie kwestia gastronomii i zaopatrzenia w alkohol.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, ilość miejsc ograniczona.  p...@wp.pl 
  • Numer ogłoszenia: 62541893
  • Data wyróżnienia: 18 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 18 maja 2019
  • Wyświetleń: 111
  • Wyświetleń na liście: 1 408