A może właśnie tej wiosny wszystko się zmieni?

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Marzy mi się dom z kobietą, którą pokocham z wzajemnością. Jak doświadczyłem to bardzo ważne, żeby zaangażować się właśnie z wzajemnością. Taki dom wypełniony ciepłem i uśmiechem. Życzliwością i zaufaniem. Zapachem wspólnie przygotowanych świąt i staraniem się o każdy dzień. Wiarą, że teraz już wszystko będzie dobrze i można zrzucić już swój pancerz. Pokazać, że to naprawdę śmieje się dusza. Chcę z Tobą pojechać gdzieś daleko rowerem (fajnie, żebyś też lubiła rower :)). Lub wsiąść do samochodu i jechać przed siebie. Do Chorwacji na przykład.Chcę Ci pokazać góry jak nad nimi zachodzi słońce i gra kolorami.Chcę usiąść z Tobą przy kominku i pić wino gadając i kochając się do rana. Chcę pograć Ci na gitarze jeśli lubisz. Chcę Cię przytulać bez końca, być blisko i jeszcze bliżej. Trzymać za rękę na spacerze brzegiem morza. I ogrzewać Ci stopy w zimowy wieczór. I pocieszać kiedy jesteś smutna. I przynieść herbaty z pomarańczą i imbirem kiedy masz katar. Chcę żebyś włożyła sukienkę idąc ze mną do teatru. I poszła ze mną na koncert posłuchać muzyki trafiającej prosto w serce.  I chciałbym żebyśmy nie uciekli od siebie kiedy będzie trudno.

W tym roku skończyłem 51 lat, ale tego nie czuję. Bo tak mam. Z wiekiem wiem więcej. Co tak naprawdę ważne i mniej ważne. I przyspieszam. W kierunku życia i spełnienia. Chciałbym poznać kobietę MŁODSZĄ od siebie. I fajnie, żebyś lubiła sport. Oprócz morsowania nie ma nic lepszego, żeby dodać sobie energii i endorfin.


Wiem jedno, że warto się starać i nie wolno się poddawać. Wiem, że po nocy przychodzi dzień. Wiem, że mimo wszystko warto kochać choć niektórzy wątpią czy ten świat jest wart miłości. Jestem dalej chłopakiem co gra w piłkę i wspina się po górach. Chcę pokazać Ci kawałek swojego świata. I chcę nauczyć się Twojego. Chcę opowiedzieć Ci swoją historię i wysłuchać Twojej. Chcę Cię czuć i rozumieć na tyle na ile rozumienie duszy jest możliwe. Chcę, żebyśmy napisali naszą wspólną historię, która będzie dla nas najciekawszą historią świata.

Z wykształcenia jestem inżynierem, ale w duszy jestem ...romantykiem , podróżnikiem, żeglarzem, sportowcem, muzykiem....Jestem wolny, bo inaczej by mnie tu nie było. Rozsądny i twardo stojący na ziemi. Radzący sobie w najtrudniejszych momentach życia. Stabilny emocjonalnie i materialnie. Czasem tylko za bardzo mi zależy. Ale wierzę. Więc chodź. Spróbujmy i postarajmy się. Mimo tego co było. 
  • Numer ogłoszenia: 63450736
  • Data wyróżnienia: 10 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 1 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 5 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 1 017
  • Wyświetleń na liście: 40 685