Chyba trochę inny fetyszysta kobiecych stóp i nóg i tylko trochę zdesperowany

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Treść ogłoszenia

Wolałbym poznać ciekawą osobę w bibliotece albo w innym ciekawym miejscu, ale jak widać pewnie nie bywam w ciekawych miejscach oraz w bibliotekach, bo wolę mieć książki, które mogę sobie na półce położyć, i trochę ich sobie już położyłem. Tyle przydługiego wstępu i próby wytłumaczenia co w tym miejscu robię, bo tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia i tutaj może zdarzyć się wyjątek a o jeden wyjątek właśnie chodzi. Nie jestem łatwowierną jednostką, nie wierze w bajki, które to pojęcie obejmuje wszelkie możliwe religie, nie wierze też w jakby to nazwać społeczne konwenanse ? czyli zbiór co wypada nie wypada zrobić i pewnie ogólnie jestem aspołeczny i podoba mi się to, ale wspominam o tym by pochwalić się swoim otwartym umysłem oraz pokazać, że wiele jestem w stanie zrozumieć i nie oceniam po pozorach zazwyczaj, czasem pozory wystarczą by ocenić.

Czyli wprost, bo nie chce tutaj całego opowiadania pisać. Jestem raczej pozytywnie chociaż mocno realistycznie nastawioną do świata jednostką, z ładnym uśmiechem, kompletnym pomijając zęby mądrości, które niedawno zostały z mniejszymi lub większymi komplikacjami usunięte, więc już nie jestem tak mądry jak byłem. Mam 34 lata,  przez ten czas nie dorobiłem się żony, nawet narzeczonej, dzieci czy innych dziwnych zobowiązań, nawet nie mam zwierzątka w domu żadnego, poza milionem gołębi w okolicach okien, ale po właściwej stronie tych okien, czyli zamarzających na zewnątrz. Wizualnie chyba nie straszę ludzi, zdecydowanie nie wyglądam na swój starczy i dojrzały wiek, zdarza mi się nawet że na ulicy obca przedstawicielka płci przeciwnej, czasem piękniejszej się do mnie uśmiechnie , jedyny pewnie istotny minus, to jest taki że wysoki nie jestem, ale też daleko mi do kompleksów z tego powodu, uważam, że los nie pokrzywdził mnie tak bardzo, ponieważ słyszałem, od jednej koleżanki, że faceci dzielą się na dwie nierówne grupy, na tych co uważają, że rozmiar nie ma znaczenia, że ważne są jakieś techniki czy inne tam rzeczy, i na tych co takich rzeczy nie opowiadają.

Jednak będzie opowiadanie, trudno, to kontynuując budowanie zdań wielokrotnie złożonych napiszę, że jestem szczęśliwym wolnym człowiekiem, albo powiedzmy prawie wolnym, bo żyjącym bez kredytów, długów, w swoim mieszkaniu , w którym mam więcej pokoi niż jestem w stanie wymyślić do nich zastosowań, co też jest jednym z powodów powstania tego ogłoszenia. Ponieważ z małymi przerwami mieszkam prawie całe życie sam, może nie zawsze mając tyle lebensraum co teraz, ale dość często zastanawiam się czy to się kiedykolwiek zmieni.  Do tego całego szczęścia jeszcze mieszkam w centrum Gdańska cały czas otoczony przez tłumy ludzi, z tysiącami przechodzącymi pod moimi oknami, a ja sobie siedzę sam. Oczywiście to nie jest tak, że ludzie a zwłaszcza płeć przeciwna ucieka ode mnie, nie zawsze tak jest, tylko raczej ja jestem specyficzny i wybredny do tego bardzo szczery, i bardzo leniwy, co przedkłada się na to że nie lubię kłamać, bo kłamanie wymaga wiele wysiłku oraz nie bardzo umiem udawać kogoś kim nie jestem. Z tego wszystkiego wynika, że jednak nie specjalnie dogaduje się z kobietami, ale za to jak czasem zdarza mi się poznać taką z która mogę się dogadać to zawsze jest to ciekawa znajomość.  Skracając to ogłoszenie / krzyk rozpaczy nie będę opisywać, że mam pracę,  ciekawe zainteresowania, nawet zdecydowany nadmiar wykształcenia, jak widać po ilości słów raczej humanistycznego niż ścisłego
.
To jeszcze najważniejsze czyli kogo szukam, poza trudnym charakterem i specyficznym podejściem do świata, zdecydowanie szukam kobiety o trochę dominującym charakterze, potrafiącej czasem przejąć inicjatywę i czasem podjąć decyzje, a czasem nawet sprawić bym ja zrobił coś innego niż chce, znaczy zmusić mnie do zmiany zdania. Do tego od dziecka jestem fetyszystą kobiecych stóp i ogólnie nóg, wiem że wbrew pozorom czyli wbrew temu co widać w internecie gdzie występują sami zdesperowani faceci szukający takich kobiet, i zero kobiet, pomijając te które robią na tym biznes, to wiem, że takie kobiety, które lubią mieć faceta u swoich stóp istnieją. Do tego chciałbym by moja wybranka była na tyle bystra by potrafiła zrozumieć, że fakt, że ktoś lubi takie zabawy i może czasem znajdować się pod jej obcasem bardziej niż mniej dosłownie, nie oznacza, że taka osoba jest życiowo uległa, niezdecydowana i da się wykorzystać , taka osoba nawet w takiej pozycji też potrafi być złośliwa i odważna. Oraz tak szczerze to nie lubię obcasów, nie wiem dlaczego ale lubię kobiety w butach na bardziej płaskim obcasie i nie wynika to z kompleksów związanych z moim wzrostem.

Nie wiem więcej co mogę tutaj dodać, zdecydowanie dużo chyba już napisałem, a mogę napisać więcej jak do mnie napiszesz.

K
Adres
Gdańsk Śródmieście
Jestem
Mężczyzną
Więcej parametrów
  • Numer ogłoszenia: 62092037
  • Data wyróżnienia: 1 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 1 grudnia 2018
  • Aktualizacja: 11 grudnia 2018
  • Wyświetleń: 293
  • Wyświetleń na liście: 24 028
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora