Ciało to coś więcej niż rozmiar

Ogłoszenie nieaktualne

Ciało to coś więcej niż rozmiar

Jestem
Kobietą

Wysoka i duża Pani 50+ poszukuje inteligentnego ( również emocjonalnie) faceta, który będzie wysoki – duży, czyli powyżej 184 cm wzrostu. Miał poczucie humoru, lubił kino, teatr, stand up, dobre jedzenie wino czy mocniejsze trunki czasami, wycieczki czy spacery. Ach, jeszcze bądź samodzielny intelektualnie, emocjonalnie i finansowo. Żadne FwB lub ONS nie wchodzą w grę. Żonatym, w związku, chcącym przeczekać przerwę w zagranicznej pracy również dziękuję. Lubię sznurki i raczej jestem d. niż u. ( :] to uwaga dla wtajemniczonych ) Ważne jest dla mnie to jak postrzegasz świat. Chcę dobrze żyć, dobrze się mieć, cieszyć się pełnią. Znam swoją wartość.
Body shaming to zjawisko powszechnie znane. W tłumaczeniu na język polski oznacza zawstydzanie i wyśmiewanie czyjegoś ciała. Jeżeli to robisz, masz brzydki umysł i złą duszę ( jeśli w ogóle ją masz ) – w*********j.
Mam właściwe przekonania na swój temat. Wygląd jest ważny, jednak nie wpływa na nasze kompetencje, charakter, wartości czy inteligencję. Ciało to coś więcej niż rozmiar, proporcje, kształtny nos czy długie nogi.
Ciało pozwala doświadczać życia. Służy nam na wielu poziomach i pomaga w funkcjonowaniu w świecie. Daje życie, pozwala nam na kontakt z innymi, umożliwia odczuwanie i okazywanie emocji, przemieszczanie się, obcowanie ze sztuką… Doceńmy je za możliwości, które nam daje.
 „Zadziwiające, jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu.”
– Andrzej Saramonowicz
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65514657

Aktualizacja: 13.11.2023

Wróć do góry