Szukam do stałego związku!

powrót do listy
obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Samotność to taka straszna trwoga...Czy też tak masz jak ja? Nie ma nic gorszego jak żyć samemu. Mam w sobie dużą potrzebę poznania kobiety, która pragnę stworzyć poważny związek. Nie interesują mnie krótkotrwałe znajomości ani nie poważne osoby. Na obecny etapie życia jedyną rzeczą o której marzę jest ustabilizować swoje życie, założyć szczęśliwą rodzinę. Po prostu żyć miłością i dzielić ją z ukochaną osobą. Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam długie rozmowy na każdy temat. Bardzo lubię spacery nad morzem ale i po lesie. Podróże i sport dwie rzeczy które dają mi wiele radości. Jestem duszą romantyka i bardzo lubię pokazywać swoje uczucia jak i mówić o nich. Wierzę, że podstawią związku jest szczerość i rozmowa do której Ciebie zachęcam.
Teraz kilka słów o mnie. Mieszkam w Trójmieście tutaj też pracuje. Swoją przeszłość już zamknąłem. Nie posiadam dzieci lecz bardzo ich pragnę. Jestem 32 letnim wysokim brunetem bez nałogów o szczupłej sylwetce z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam patrzeć głęboko w oczy. Lubię muzyki słuchać a najbardziej nastrojowej. Jestem nie zależny finansowo więc z miłą chęcią moja jedyną zabiorę na wakacje lub weekendowy wypad za miasto aby móc po przebywać sam na sam.
Jeśli chodzi czego oczekuje od kobiety to na pewno żeby wiedziała czego w życiu chce. Na pewno nie pozwolę sobie na "olewacki" stosunek do mojej osoby jak i brak czasu. jestem zdania, że jak kochać to całym sobą a nie na pół gwizdka. Chce po prostu czuć się najważniejszy dla Ciebie a nie być "alternatywą" na weekendy. Co do wyglądu nie mam żadnych preferencji najważniejsze jest to co ma się w sercu i głowie. Jeśli chodzi o charakter lubię zaradne życiowo kobiety, które wiedzą czego chcą od życia i od faceta. Jeśli dotrwałaś do tego momentu to znaczy że zaciekawił Ciebie mój opis i może zdecydujesz się napisać to napisz coś o sobie.

Pozdrawiam
Ogłoszenie podstawowe
m...@onet.pl Wyświetl e-mail
Wierny
Adres
Gdynia centrum
Ważne jeszcze 3 dni (do 26.08.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62738931
  • Data wyróżnienia: 5 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 26 lipca 2019
  • Aktualizacja: 15 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 847
  • Wyświetleń na liście: 50 759
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji