Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Kobietą

Treść ogłoszenia

Jak w tytule.Mam cichą nadzieję poznania tu odważnego faceta.
Czemu odważny?Jestem niezależną kobietą, która przeżyła PÓŁ wieku,twardo stąpa po ziemi i wie co chce od życia a czego nie!!! Nie jestem zdesperowaną,naiwną blondynką która bierze co leci....Nie jestem naszprycowana  botoksem,silikonem sztuczną firanką na rzęsach.O dziwo wszystko swoje i na swoim miejscu. Nie należę do wieszaków, bo mam czym oddychać,na czym siedzieć i nie muszę ubierać szpilek by być wysoką.Dbam o siebie,słyszę że jestem atrakcyjna więc żle nie jest.A to też kwestia gustu a z nim się nie dyskutuje.
Nikogo do ołtarza nie chcę zaciągnąć a najzwyczajniej w świecie spotkać się pogadać ,wyjść potańczyć,przytulić,zaopiekować kiedy będzie potrzeba ,wyjechać........Wszystko co normalne w życiu codziennym.Pomyślisz śmieszne,głupie to nawet nie myśl by napisać mi cokolwiek.
Przy mnie raczej nie będziesz się nudził.Jestem pogodną babką z pasjami która nie ukończyła uniwersytetu ale wie jak zachować się w szpilkach na salonach i będąc w garażu rozmawiała z kumplami.
Masz pasję ,jesteś "starej daty"potrafisz zadbać o siebie, nie boisz się silnych a zarazem bardzo kruchych kobiet  napisz.A nóż widelec okaże się że nadajemy na tych samych falach.
MŁODE CHŁOPAKI OKRES MACIERZYŃSTWA MAM ZA SOBĄ I NIE JESTEM SPONSORKĄ 
  • Numer ogłoszenia: 63015826
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 9 listopada 2019
  • Wyświetleń: 572
  • Wyświetleń na liście: 4 976