Pozostanę tajemnicą, pomimo tego że mnie poznasz

powrót do listy
Jestem
Kobietą

Treść ogłoszenia

Każde z nas potrzebuje przestrzeni osobistej, jednak i tęskni za bliskością. Nie nudzę się sama ze sobą, ale z Tobą mogłabym rozniecić to wewnętrzne ognisko. Cenię sobie rozmowę z drugim człowiekiem, jego doświadczenia i kulturę osobistą.
Ogłoszenie kieruję tylko do osób, które to rozumieją. Do mężczyzn powyżej lat 50-ciu, szukających kobiety nieprzeciętnej ale i nie współczesnej. Trudno mnie udomowić, ale dżem i stek potrafię usmażyć. Na grzyby chodzę w kaloszach, ale do łóżka mogę ubrać szpilki. Wolę papierową książkę od tabletu czy innego czytnika. Pomimo, że za ładną sukienkę przepłacę, rachunki mam opłacone. Taka ja. A Ty ?
Chociaż wzajemne przyciąganie jest elementem , nad którym nie da się przejść obojętnie, jednak kluczowe znaczenie ma dla mnie to, czy połączy nas rozmowa, koleżeństwo, podobne poczucie humoru.
Jestem kobietą wolną i oczekuję kontaktu tylko od mężczyzn wolnych (nie kawalerów !)
Anna
Ps. Dręczy mnie pytanie, co miał na myśli Shakespeare pisząc "miłość zaś jest podobna do owego gapia, co się szwenda wywiesiwszy język, szukając dziury, gdzie by mógł palec wścibić"
Ogłoszenie wyróżnione
a...@wp.pl Wyświetl e-mail
Ona
Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 1 dzień (do 11.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63060786
  • Data wyróżnienia: 27 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 27 listopada 2019
  • Aktualizacja: 27 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 633
  • Wyświetleń na liście: 36 323
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji