Treść ogłoszenia

Na wstępie chciałem przeprosić wszystkie Panie, które szukają partnera do związku, gdyż ja związku nie szukam, tylko fajnej przyjacielskiej relacji. Wiem – nie ten portal. Szukam tutaj, bo niestety sąsiedni portal przeznaczony do tego typu ogłoszeń jest opanowany przez nie te dziewczyny, które mnie interesują.

Poszukuję koleżankę, przyjaciółkę, do miłych spotkań, normalną i zadbaną dziewczynę (nie musisz być miss polonia :-), w wieku 25 - 39 lat, taką która lubi starszych dojrzałych facetów  i uwielbia się kochać, Wykształcenie mile widziane, choć niekoniecznie. Może jesteś samotna, potrzebujesz oparcia, życzliwości, chcesz z kimś pogadać, przytulić się, a przede wszystkim się kochać, Możemy razem coś ugotować lub pójść na spacer, do kina, wyskoczyć razem na weekend (rower, kajak, narty). To ma być fajna znajomość oparta na wzajemnym szacunku i kulturze, Podkreślam, że nie szukam związku, Nie chcę wywracać Ci życia do góry nogami, a Ty nie wywracaj mojego. Spotykamy się, kochamy, bawimy się, rozmawiamy, po czym każde z nas wraca do swojego życia. Jeśli nie chcesz się spotkać, nie tłumaczysz się dlaczego.

Jestem normalnym facetem, 40++ lat, 172 cm wzrostu, dbającym o siebie, kulturalny wykształcony, wolny (rozwiedziony), zadbany. Można pokazać się ze mną na ulicy, nie jestem pasztetem. Nie toleruje chamstwa, bylejakości i radykalnych poglądów (Moherom - NIE). Pracuję, jestem niezależny finansowo i mieszkaniowo. Jeśli jest Ci trudno związać koniec z końcem, mogę wspomóc cię finansowo i nie tylko, Na pewno dogadamy się w tej kwestii. Nie traktuj tego jako sponsoring, raczej przyjacielskie wsparcie albo upominek za miło spędzony czas.

Jeśli chodzi o seks to interesuje mnie klimat dwojga zakochanych kochanków. W tych sprawach jestem romantykiem i wrażliwą osobą, potrafię zadbać o kobietę – Twoja radość jest moją przyjemnością. Lubię wszystko co akceptujesz, nigdy nie zrobię, czegoś, czego nie chcesz. Mogę kochać się cały dzień, przytulać Cię i pieścić. Zapewniam Cię, że będziesz chciała się ze mną spotykać. Chciałbym aby była to dłuższa znajomość. Oczywiście nie tylko o seks chodzi, jeśli do mnie zadzwonisz, aby pomóc naprawić Ci cieknący kran, czy wyrwane gniazdko też będzie bardzo miło.

Szukam Pani z okolic Gdyni, Redy, Rumii, Wejherowa lub Pucka,
Zapraszam do kontaktu na maila, wymienimy się fotkami, a jak się sobie spodobamy to dalej już przy kawie…

Ps. Jeśli nie jesteś zdecydowana, masz tzw. okrągłe kształty, nie masz aktualnego zdjęcia lub takie na którym Cię nie widać, jesteś wulgarna, higiena jest Ci obca, jesteś w jakimkolwiek związku, potrafisz o sobie napisać tylko jedno zdanie albo chcesz sobie tylko poklikać, nie pisz do mnie - szkoda naszego czasu. Szukam zdecydowanej osoby
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdynia Reda, Rumia
Ważne jeszcze 15 dni (do 28.12.2018)
Jestem
Mężczyzną
Więcej parametrów
Zobacz dane kontaktowe
Wojtek
E-mail
o...@gmail... Wyświetl e-mail
  • Numer ogłoszenia: 61824405
  • Data wyróżnienia: 4 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 29 sierpnia 2018
  • Aktualizacja: 11 grudnia 2018
  • Wyświetleń: 1 894
  • Wyświetleń na liście: 131 631
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora