Sympatyczny 34 letni zwierzak pozna koleżankę :-)

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Cześć i czołem,Poznawanie w ten sposób nie jest może idealne, ale spróbować jeszcze można. W każdym razie to żaden akt desperacji czy łapania się brzytwy, bo aaaaa... Jestem ciekaw co z tego może być. A ciekawość to pierwszy stopień do }:)

Należę do gatunku niegroźnego dla otoczenia, ale mam też zęby i pazury, by się bronić w razie czego :-)

Nie posiadam swojej samicy obecnie ani małych. Nie płacze z tego powodu. Fajnie jednak byłoby czasem pójść na spacer czy zrobić coś spontanicznego razem z kimś kto nie drażni i nie ma wścieklizny ;). Oczywiście warunek jest jeden w relacjach zwierzaków ;) : nic na siłę bo się zagryziemy :-D.

Lubisz czytać? Spoko, ja też. Kino, filmy? Jeszcze bardziej spoko. Teatr, koncert? Nie pogardzę. Potańczyć? Damy radę:-). Piesze wycieczki, rower? Gdy jest pogoda, to jak najbardziej.

Jak zwierzak wygląda? 179 cm , szczupły, w dobrej kondycji, lekki zarost, króciutkie włosy, szatyn, niebieskie oczy.

Jeśli chcesz mnie poznać, z jakimś tam czasem może i pogłaskać oraz oswoić, to zacznijmy od wysłania wiadomości i parę słów na Twój temat. Poproszę też zdjęcie jeśli to możliwe.

Napiszę, że na pewno preferuję, kobiety niższe wzrostem i zadbane. Jeśli jesteś kotka co lubi dym w swoich ustach, to ja jestem kotem, co go nie lubi :-)Pozdrawiam wszystkie osoby odwiedzające moje ogłoszenie. Zachęcam do pisania, nie ugryzę jeśli jesteś dość sympatyczna ;)

 
  • Numer ogłoszenia: 63243342
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2020
  • Aktualizacja: 13 lutego 2020
  • Wyświetleń: 135
  • Wyświetleń na liście: 11 572