Bagażówka Trójmiasto 505-505-965 www.personatrans.pl

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14
Cena
50
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Personatrans 505505... Wyświetl numer to profesjonalna firma, specjalizująca się w usługach transportowych, oferująca kompleksowe przeprowadzki mieszkań, biur, domów, firm i ładunków nietypowych, takich jak : maszyny przemysłowe, pianina, sejfy oraz magazynowanie mienia. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w zakresie świadczonych przez nas usług, gwarancja ich najwyższej jakości oraz ubezpieczenie przewożonego przez nas towaru. Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalność, rzetelność oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom rozszerzyliśmy naszą działalność o kolejną dziedzinę świadczonych przez nas usług. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż i demontaż mebli wykonywany przez wykwalifikowanych stolarzy. Dbając o Państwa komfort i wygodę zapewniamy kompleksowe lub częściowe pakowanie mienia, używając w tym celu pełnej gamy materiałów zabezpieczających, tak aby uzyskać jego maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.
Ponadto oferujemy również jego magazynowanie
Bogata oferta naszych usług oraz doświadczenie gwarantują szybką i bezstresową usługę. Zatem nie zwlekaj, zadzwoń  505505... Wyświetl numer . Czekamy na Twój telefon. Personatrans
  • Numer ogłoszenia: 3080010
  • Data wyróżnienia: 20 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 18 października 2010
  • Aktualizacja: 20 maja 2019
  • Wyświetleń: 10 817
  • Wyświetleń na liście: 1 385 005