Treningi boksu u skutecznego trenera-nauka realnych umiejętności

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
80
Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Cardio
Poziom
Początkujący

Treść ogłoszenia

Zdobycie realnych umiejętności w walce, podstawa samoobrony i pewności siebie. NARESZCIE znalazłaś/eś kogoś kto nauczy Cię jak praktycznie walczyć pięściami i zachować się w czasie walki.
Jestem w stanie Ci pomóc. Razem osiągniemy TWÓJ CEL. Podniesiemy (lub zbudujemy od zera) Twoje umiejętności bokserskie, zwiększymy Twoją świadomość w walce wręcz, zwiększymy pewność siebie, poprawimy Twoją kondycję.
DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?
-uczę boksu na każdym poziomie zaawansowania,(od zera do boksera)
-Twój wiek(uczę również dzieci), płeć ,aktualny poziom siły nie są przeszkodą-Ty również możesz umieć boksować!!!
-jestem wymagający ale dzięki temu skuteczny i każdy trening ze mna to 100% wykorzystanego czasu na zdobywanie wiedzy
-każdy trening to nowe elementy dzięki czemu nigdy się nie nudzisz
-szybkie rezultaty dające motywację do dalszych treningów i rozwoju
Czy wiesz że 80% osób które rozpoczynają swoją przygodę z boksem rezygnuje w szybkim czasie nie widząc efektów lub doznając kontuzji z powodu źle uczonej techniki? NIE MUSISZ BYĆ WŚRÓD NICH. Pokażę Ci w bezpieczny sposób jak walczyć aby nie odnieść kontuzji i cieszyć się zdrowiem.
Jestem trenerem pasjonatem. Uczę innych boksu bo to kocham. Postępy moich podopiecznych to dla mnie największy motor napędowy do działania. Najważniejszy jesteś dla mnie Ty a nie np. mój telefon w czasie treningu. Twój cel=moje metody+ nasze wspólne 100% zaangażowanie. Jeśli chcesz użyć moich metod tylko jako trening kondycyjny również jestem w stanie dostosować się do Twoich potrzeb. Mógłbym jeszcze napisać że prowadziłem również zawodników a wśród moich podopiecznych są medaliści Pucharu czy Mistrzostw Polski a nawet członek kadry narodowej. Mógłbym….Ale najpierw porozmawiajmy. Jeśli chcesz nauczyć się walczyć jak prawdziwy bokser, zwiększyć pewność siebie ,poprawić kondycję  to czekam na kontakt. Resztą zajmę się ja. Pracuje z ludźmi którzy odnoszą SUKCES.
Zadzwoń, napisz email lub znajdź mnie na Fb JUŻ DZIŚ!!!
Trener Szymon
tel: 501576... Wyświetl numer
FanPage: https://www.facebook.com/CzarnyWilkBoksRumia
Jeśli jeszcze Cię do siebie nie przekonałem to skontaktuj się ze mną a przekonasz się że jestem osobą której szukasz gdy porozmawiamy o Twoich  celac
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Szymon

501576... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Rumia 
Ważne jeszcze 48 dni (do 28.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64893840
  • Data wprowadzenia: 27.06.2022
Zadzwoń SMS