Analizy statystyczne

Cena
250

Do negocjacji

Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Wykonujemy analizy statystyczne do badań z różnych dziedzin nauki. Najczęściej poruszamy się w takich obszarach jak: medycyna, psychologia, pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, pedagogika, dietetyka, zdrowie publiczne, kosmetologia.
Pomagamy na wszystkich etapach związanych z przygotowaniem i realizacją badań oraz opracowaniem wyników:
Pomagamy doprecyzować problematykę badawczą – określić cele, postawić pytania badawcze, sformułować hipotezy.
Pomagamy tworzyć profesjonalne kwestionariusze ankiety oraz inne narzędzia badawcze (budujemy je samodzielnie od podstaw lub konsultujemy i poprawiamy wersje wstępne opracowane przez klienta).
Wykonujemy obliczenia statystyczne – przygotowujemy tabele i wykresy prezentujące rozkład wyników, a – jeśli jest taka potrzeba – dokonujemy ich opisu.
Wykonujemy analizy statystyczne – do ustalonych hipotez dobieramy i liczymy odpowiednie testy statystyczne, tworzymy tabele i wykresy z prezentacją wyników, dokonujemy interpretacji wyników.
Usługa wyceniana jest indywidualnie - zazwyczaj analizy statystyczne do pracy magisterskiej to cena od 250 do 450 zł. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.
Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, wyślij nam powyższe informacje na adres b...@staty... Wyświetl e-mail . Zapoznamy się z tymi materiałami, przygotujemy ofertę i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.
Ogłoszenie podstawowe
Oferta online
508204... Zadzwoń
b...@staty... Wyświetl e-mail
Katarzyna
Ważne jeszcze 79 dni (do 16.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63740220
  • Data wprowadzenia: 14 września 2020
  • Aktualizacja: 21 września 2020
  • Wyświetleń: 12
  • Wyświetleń na liście: 653
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS