I Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
99
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Innowacje oraz popularne trendy w kosmetologii medycznej" organizowanej w formie zdalnej w dniu 26 listopada 2020 r.
Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z innowacjami z zakresu kosmetologii medycznej - nowe protokoły zabiegowe i aktualne trendy technologiczne.

Konferencję kierujemy w szczególności do lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, właścicieli gabinetów kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych, kosmetologów, fizjoterapeutów w tym absolwentów i studentów kosmetologii oraz fizjoterapii, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie oferuje wyjątkowy program obejmujący treści merytoryczne, a do udziału w konferencji jako prelegentów zaprosiliśmy wybitnych specjalistów, z zakresu nauk o zdrowiu i nauk medycznych tj. m. in.: lekarzy, profesorów, doktorów nauk medycznych, nauk farmaceutycznych. 

Rekomendując w pełni to przedsięwzięcie, wyrażamy przekonanie, że stanowić ono będzie ważny impuls dla pogłębienia wiedzy i świadomości słuchaczy tego wydarzenia w zakresie najnowszych trendów branży kosmetologii medycznej.

Uczelnię jako ważny ośrodek kształcenia z zakresu nauk o zdrowiu wyróżnia innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, niezmienna wysoka jakość kształcenia, ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy a przede wszystkim promocja zdrowia.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.
Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat udziału w konferencji oraz materiały pokonferencyjne.

Wydarzenie zostało objęte:
PATRONATEM MEDIALNYM przez Radio Gdańsk i portal Trójmiasto.pl
oraz
PATRONATEM MERYTORYCZNYM przez Instytut Kosmetologii Estetycznej VIOLMEDICA.

PROGRAM KONFERENCJI
10.00 Przywitanie gości i przedstawienie idei konferencji, dr n. med. Marzena Podgórska, prorektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku
10.15-11.00 "Laserowe usuwanie tatuażu oraz semi-permanentnego makijażu, autorską metodą R20M®", Magdalena Atta-Motte, Msc, MPH, FRSPH
11.00-11.45 "Zastosowanie mezokarboksyterapii w protokołach trychologicznych", dr n. farm. Wioleta Jankowiak
11.45-12.30 "Autologiczny wypełniacz tkankowy nową i bezpieczną alternatywą zabiegów estetycznych", dr n. med. Izabela Załęska

przerwa: 12:30 - 13:00

13.00-14.45 "Ukryte twarze białek, czyli co tak naprawdę robią one w naszej skórze i jak?", dr inż. Wojciech Karwowski
14.45-15.30 "Najnowsze technologie HI-TECH stosowane w odmładzaniu skóry", prof. dr hab. n. med. Mieczysław Pasowicz
15.30- 16.15 "Trądzik pospolity dorosłych kobiet jako problem psychospołeczny", mgr Anna Kamm
16.15- 17.00 "Wykorzystanie nowoczesnych technologii w zabiegach modelujących i antycellulitowych", dr n. med. Joanna Artkop
17.00-17:10 Zakończenie konferencji.

Więcej informacji na stronie
https://www.wsz.pl/o-uczelni/nasze-wydarzenia/i-ogolnopolska-konferencja-naukowa/
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63735112
  • Data wyróżnienia: 16 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 11 września 2020
  • Aktualizacja: 25 listopada 2020
  • Wyświetleń: 103
  • Wyświetleń na liście: 6 543