Konsultacja Kariery + Diagnoza Predyspozycji Zawodowych

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
205
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Nie lubisz swojej pracy? Myśl o rozpoczynającym się tygodniu pracy uruchamia lawinę niepokoju i frustracji?

Ale, gdy tylko pomyślisz o zmianie, tkwiące w tobie przekonania mówią ci: - nic nie rób, jaką masz pewność, że w innym miejscu będzie inaczej; - co innego możesz robić, przecież nic nie potrafisz; - jesteś już za stary na zmiany, chyba nie chcesz zaczynać wszystkiego od nowa.

Te przekonania to twoje negatywne myśli, które trzymają cię tam, gdzie tak naprawdę nie chcesz, a może nawet nie powinieneś być, gdyż twoje predyspozycje i preferencje zawodowe znajdują się gdzie indziej. Tylko gdzie?

Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź na to pytanie, to musisz dokonać diagnozy.

Propozycja, która mam dla Ciebie, obejmuje właśnie diagnozę profesjonalnym i sprawdzonym narzędziem Harrison Assessments.
  • Otrzymasz Raport  ROZWÓJ KARIERY, który pokaże ci, jakie są preferencje odnośnie zadań i środowiska pracy, twoje zdolności interpersonalne, motywatory i demotywatory,  sposób podejmowania decyzji i twoje dążenia przywódcze.  Dzięki temu raportowi, nie tylko zrobisz pierwszy krok do poznania swojego potencjału, ale również przygotujesz się do rozmów rekrutacyjnych. Informacje w nim zawarte z pewnością pomogą ci również napisać dobre CV.
Oprócz Raportu Rozwój Kariery Harrison Assessments, zbadasz swoje wartości zawodowe i otrzymasz fachowe wsparcie coacha kariery podczas 1.5 godzinnego spotkania.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty wyślij maila na [ukryte] ; w tytule wpisz "Oferta Trójmiasto" lub zadzwoń.
  • Numer ogłoszenia: 63815742
  • Data wprowadzenia: 11 października 2020
  • Wyświetleń: 14
  • Wyświetleń na liście: 847