Motywacja do zmiany zawodowej z Harrison Assessments

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
290
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Na BLACK WEEK za ten pakiet w dniach od 24.11 do 30.11 zapłacisz 290 zł zamiast 390 zł.

Obejmuje:

1. Diagnozę predyspozycji i preferencji zawodowych profesjonalnym i innowacyjnym narzędziem diagnozy potencjału człowieka Harrison Assessments.

Otrzymasz dwa raporty:
  • OPCJE KARIERY
Dostarcza obszerną listę karier ze wskazaniem, które z nich będą sprawiały Tobie najwięcej satysfakcji. Ścieżki kariery wyświetlane są według procentowego wyniku dopasowania (od 100%  do 0% spójności). Na podstawie tego raportu będziesz mógł określić również różne poziomy edukacji potrzebne do osiągnięcia celu. To WYJĄTKOWY RAPORT, który precyzyjnie nakieruje na właściwą ścieżkę kariery. Obowiązkowo dla wszystkich, którym zależy na satysfakcji i sukcesie w obszarze zawodowym.
  • ROZWÓJ KARIERY
Pomaga poprowadzić ścieżkę kariery tak, aby była ona satysfakcjonująca i odpowiadała zainteresowaniom, umiejętnościom interpersonalnym, motywacjom. Raport pokaże jakie zadania lubisz wykonywać oraz jakie środowisko pracy jest dla Ciebie najlepsze. Określi również umiejętności przywódcze,  predyspozycje do pełnienia roli lidera.
Badania Harrison Assessments wskazują, że wszystko zaczyna się od satysfakcji; jeżeli lubisz przynajmniej 75% swoich codziennych obowiązków zawodowych, to masz trzykrotnie większe szanse na odniesienie sukcesu w pracy.
 
2. Konsultację.

Podczas 1.5 godzinnego spotkania omówimy wyniki raportów Harrisona i wyciągniemy z nich wnioski. Poznasz swoje kluczowe wartości, które wpływają na motywację. Uświadomisz sobie blokady, które trzymają Cię w miejscu. Uzyskasz wsparcie i motywację, które pomogą Ci podjąć dalsze decyzje.

Oferta dostępna na https://togethercoaching.pl/produkt/pakiet-motywacja-do-zmiany-harrison-assessments/
  • Numer ogłoszenia: 63930782
  • Data wyróżnienia: 24 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 24 listopada 2020
  • Aktualizacja: 24 listopada 2020
  • Wyświetleń: 7
  • Wyświetleń na liście: 194