Profesjonalne kursy z matematyki online rabat -20% styczeń

obserwuj
Cena
50
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Witam serdecznie.

Mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy (pakiety godzin z rabatem; +dodatkowy rabat na styczeń) z matematyki online. Prowadzone przeze mnie zajęcia online są skuteczne i wyglądają zupełnie inaczej niż 'nauczanie zdalne' w szkołach w czasie pandemii. Wbrew pozorom forma online może być mniej stresująca niż standardowe zajęcia i stwarza więcej możliwości, np. razie wyjazdu, choroby, zaostrzenia pandemii itp. Na zajęciach szczegółowo, krok po kroku wyjaśniam rozwiązania zadań z arkuszy z poprzednich lat i tłumaczę zaległości w kwestii teorii w oparciu o te arkusze. W ten sposób pomagam uczniom oswoić się ze specyfiką zadań egzaminacyjnych, które często różnią się od standardowych zadań.

Jestem zawodowym korepetytorem i od 6 lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury włącznie (online od 2 lat). Uczę z życzliwym, indywidualnym podejściem, za pomocą profesjonalnego tabletu graficznego. Tłumaczę wszystko szczegółowo krok po kroku na konkretnych zadaniach. Udostępniam potrzebne do nauki materiały, a także zadania utrwalające do samodzielnej pracy.

Uczeń może swobodnie zadawać pytania i nie musi udostępniać widoku ze swojej kamery. Wystarczą tylko chęci do nauki, komputer lub tablet.

Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy kursu (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail).

CENNIK (1h=60 min):

Podstawowa stawka godzinowa: 50zł
(Oferuję dodatkowy rabat 20% na styczeń, czyli 40zł/h)
- Lekcja próbna z RABATEM (1h): 20zł

- KURSY Z RABATEM (pakiety godzin, do wyboru różne opcje godzinowe) - wysokość rabatu zależy od ilości godzin w pakiecie: 
・KURS MATURALNY
・KURS DO EGZAMINU 8-KLASISTY

- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań krok po kroku: 40zł

- Przykładowy arkusz do egzaminu 8-klasisty z opisem rozwiązań krok po kroku: 30zł

Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.

787522... Wyświetl numer
Ogłoszenie podstawowe
Oferta online

Karol Drożniewski

787522... Wyświetl numer
c...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
Ważne jeszcze 78 dni (do 11.04.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63939938
  • Data wprowadzenia: 27 listopada 2020
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 27
  • Wyświetleń na liście: 2 019
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS