Fotografia ślubna. Fotograf ślubny

Zdjęcie 1 / 10
Cena
2 000
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Mam na imię Kuba. Kocham światło, szczególnie niskie, ciepłe, pełne kolorów. Z pewnością zobaczycie to na moich fotografiach. Przede wszystkim zajmuję się fotografią ślubną. Mój reportaż fotograficzny z tego niezwykłego dla Pary Młodej dnia staram się przedstawić w interesujący sposób, zatrzymując w kadrze emocje - uniesienie, ekscytację jak również wzruszenie.
Pracuję jako obserwator. Zazwyczaj nie ingeruję w przebieg zdarzeń danego dnia. Czasem podpowiadam, jednak głównie staram się nie zwracać na siebie uwagi.

Pracuję na nikonowskim, profesjonalnym sprzęcie. Zawsze mam ze sobą dwa aparaty. Ułatwia to pracę w niektórych momentach, jak również zapewnia pewien komfort, w razie gdyby, jeden aparat nagle odmówił posłuszeństwa. Wykorzystuję światło zastane, podczas przygotowań, ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej. Posiadam również dwa systemy oświetlenia niezależnego. Aczkolwiek używam go tylko na sali weselnej, po zmierzchu, w taki sposób aby nie tylko oświetlić pierwszy plan ale również skomponować ciekawie naświetlone ujęcie. Wyraźnie widać to na moich zdjęciach. Podczas zdjęć w plenerze wykorzystuję 3 rodzaje światła. Zastane w pogodny dzień, przy dużej ilości światła. Zastane wraz ze światłem błyskowym, piękne zdjęcia oświetlone światłem słonecznym oraz lekko doświetlone błyskiem dla wyciągnięcia cieni oraz kolorów. Trzeci typ to wyłącznie światło błyskowe - jednej lub kilku lamp. Zazwyczaj są to już kadry wykonywane po zmroku.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio:

www - http://www.jisak.pl/

fb - https://www.facebook.com/J.I.Sak.Fotografia/

insta - https://www.instagram.com/j.i.sak_fotografia_slubna/
Ogłoszenie podstawowe
511520... Zadzwoń
j...@hotma... Wyświetl e-mail
Kuba
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 25 dni (do 31.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63446675
  • Data wprowadzenia: 30 maja 2020
  • Aktualizacja: 1 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 31
  • Wyświetleń na liście: 603
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS