Kompleksowa obsługa informatyczna, zabezpieczenie twoich urządzeń

powrót do listy
obserwuj
Cena
1
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

W zmieniającym się w zawrotnym tempie świecie nowych technologii, nie można znać się na wszystkim. Jedną z dziedzin sztuki w tym świecie jest informatyka.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób które potrzebują wsparcia IT na najwyższym poziomie. 
Najwyższy poziom nie oznacza najwyższych cen. Staramy się oferować najwyższą jakość w przystępnych cenach. Naszym celem jest poprawa funkcjonowania twojej firmy. 
Pracując z zespołem specjalistów najczęściej okazuje się iż osiągane korzyści są większe niż związane z tym koszty. Oszczędność czasu którą daje praca w stabilnym i bezpiecznym środowisku informatycznym pozwala kadrze zarządzającej skupić się na opracowaniu strategii rozwoju biznesu. 
Z jednej strony klienci określają potrzeby - my proponujemy konkretne rozwiązania. Z drugiej strony potrafimy obiektywnie ocenić realne potrzeby klienta proponując własne, nowatorskie rozwiązania. To nasz ulubiony model pracy szczególnie w sytuacjach awaryjnych związanych z uszkodzeniami baz danych, odzyskiwaniem danych utraconych w wyniku awarii sprzętu i oprogramowania czy odzyskaniem danych utraconych w wyniku działania szyfrujących wirusów – tzw. cryptolockerów, ramsomware.
W kryzysowych sytuacjach świadczymy usługi przez 7 dni w tygodniu, traktując to jako realne zagrożenie stabilności funkcjonowania twojej firmy. 
Zapraszamy do kontaktu! Tel. 530 303 355, mail b...@it-co... Wyświetl e-mail lub na naszą stronę internetową http://piotr-zajac.pl/administracja-sieci , znajdziesz nas również na Facebooku @piotrzajacpl

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 17 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 24 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
530303... Zadzwoń
b...@it-co... Wyświetl e-mail
it-connectionPL
Adres
Gdynia
Inżynierska 5B/106A
Ważne jeszcze 90 dni (do 27.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63340957
  • Data wprowadzenia: 26 marca 2020
  • Wyświetleń: 9
  • Wyświetleń na liście: 1 058
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS