Pensjonat na wyłączność Boże Narodzenie 2021 r.

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10
Cena
205
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Okolicznościowe
Oferta świąteczna

Treść ogłoszenia

Pensjonat na WYŁĄCZNOŚĆ –
BOŻE NARODZENIE 2021r  dla grupy 17 osobowej  od 24 XII – 26 XII 2021r
Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Nieodmiennie kojarzy się z chwilami przepełnionymi wyjątkowością, szczególną atmosferą wzajemnej miłości, bliskich relacji i przyjaznych gestów. Dorośli czekają na zasłużony odpoczynek, a dzieci czekają na wymarzone prezenty. 
Łączny koszt pakietu świątecznego z zakwaterowaniem bez wyżywienia „Pensjonat na wyłączność” wynosi kwotę ryczałtową  3485 zł (205 zł x 17 os) 
Wieczerza wigilijna oraz pozostałe posiłki odbędą się w eleganckiej Sali z francuskimi sufitami i nastrojowym tęczowym oświetleniem, znajdującej się na parterze pensjonatu. Natomiast noclegi w pokojach na piętrze w pensjonacie
Koszt obejmuje Zakwaterowanie w 5 pokojach : 3 pokoje  x 4 osobowe z łazienką
                                                           1 pokój 3 os z łazienką
                                                            1 pokój x 2 osoby z łazienką
Dodatkowo posiadamy domki całoroczne ogrzewane dla 8 os z 3 sypialniami i aneksem kuchennym z rogówką. W przypadku większej grupy jest możliwość wynajęcia również domków
Za dopłatą możemy:
  1.  przygotować i elegancko nakryć stół Wigilijny
  2. Udekorować choinkę lub przygotować choinkę wraz z dekoracją do samodzielnej dekoracji przez Państwa (wieszanie ozdób)
  3. Sporządzić catering na wieczerzę wigilijną
  4. Sporządzenie i serwowanie obiadu świątecznego dnia 25.12.2021
  5. Wynajem domków
  6. Zamówienie Gwiózdczi
     
         W Wigilię, uznawaną za dzień postny, Kaszubi wstrzymują się od jedzenia, żeby na wieczór zasiąść do wspólnej wieczerzy, składającej się z 12 potraw. Spotkanie wigilijne rozpoczyna się od złożenia sobie nawzajem życzeń dzieląc się opłatkiem. Gdy już wszyscy domownicy skosztują świątecznych potraw  nadchodzi czas na śpiewanie kolęd, zarówno tych kaszubskich jak i polskich.        Na salę w każdej chwili mogą wtargnąć Gwiózdczi. Grupę przebierańców tworzą zazwyczaj: policjant, gwiazdor, jeździec na koniu, baba z dziadem, kominiarz, diabeł, brykający baran, bocian i przygrywający im muzykant. W trakcie wieczoru jest też czas na rozdawanie prezentów spod choinki od Gwiazdora. Wieczór kończy się tradycyjną pasterką. Czujemy się zaszczyceni, że zwracacie się Państwo do nas aby spędzić ten wyjątkowy czas w naszym Pensjonacie.

http://pensjonatzacisze.pl/
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64527930
  • Data wyróżnienia: 15.10.2021
  • Data wprowadzenia: 15.10.2021
  • Aktualizacja: 20.10.2021