Wizyta Święty Mikołaj Wigilia Boże Narodzenie

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
200
Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Okolicznościowe

Treść ogłoszenia

Oferuję profesjonalną wizytę świętego Mikołaja u Was w domu w Wigilię Bożego Narodzenia.

Cechuje nas:
- stosowanie środków bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, rękawiczki);
- kilkuletnie doświadczenie;
- pozytywne nastawienie;
- doskonała komunikacja;
- indywidualne podejście do klienta;
- dbałość o szczegóły;
- konkurencyjne ceny;
- profesjonalizm.

*** Istnieje możliwość zamówienia filmu od świętego Mikołaja lub rozmowy online - cena będzie zależna od wymagań. ***

Plan tradycyjnej wizyty jest oparty na naszym doświadczeniu oraz wrażeniach naszych klientów z lat ubiegłych. Wygląda on następująco:

1. Umówienie wizyty, czyli sam początek świątecznej współpracy. Prosimy o kontakt ze wskazaniem lokalizacji, na podstawie rozmowy i wiadomości SMS od klienta potwierdzimy wizytę.
WAŻNE! Wstępnie umówiona godzina może nieznacznie ulec zmianie, konkretne i sprecyzowane godziny będą ustalane między 18 a 20 grudnia. O pierwszeństwie do godziny wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy również o wyrozumiałość z uwagi na logistykę przy ustalaniu świętego Mikołaja.

2. Przygotowanie wizyty, czyli pomoc w organizacji. Prosimy o przygotowanie prezentów przed wizytą Mikołaja w garażu/piwnicy/bagażniku auta itp. W miarę możliwości prosimy o schowanie ich w workach "mikołajowych", tj. takich, z których Mikołaj nie będzie musiał ich przekładać. Oszczędzi to i tak ograniczony czas wizyty.

3. Pierwsza gwiazdka, czyli przyjazd świętego Mikołaja. Kilka minut przed przyjazdem Mikołaj skontaktuje się, że niebawem będzie pod domem. Prosimy wtedy o wręczenie prezentów Mikołajowi przez jednego z członków rodziny. Wtedy również prosimy o podanie imion/wieku dzieci oraz o podanie pochwał/pouczeń, które Mikołaj może dzieciom powtórzyć.

4. Rozmowa, czyli Mikołaj w domu. Mikołaj wchodzi do domu (zależnie od woli klienta może poczekać minutę przed wejściem lub wejść razem z nim). Mikołaj rozmawia z dziećmi wedle próśb klienta, następnie prosi o zaśpiewanie kolędy/pastorałki lub opowiedzenie wierszyka dla Mikołaja.

5. Wręczenie prezentów, czyli to, po co Mikołaj przyjechał. Zwykle potrzebuje on pomocników, więc dzieci mają zajęcie. Po wręczeniu prezentów istnieje możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem. Po wszystkim Mikołaj musi jechać do innych dzieci.

Wyżej opisana wizyta trwa około 15-20 minut.

*** CENY ***
Koszt wizyty w granicach Trójmiasta (poza Sobieszewem, Oksywiem i Babimi Dołami) to 200 PLN. Od tej ceny możliwe są poniższe RABATY:

*** PROMOCJA 1 *** ---> ZAMÓW SZYBCIEJ - do 6 grudnia na zamówienie wizyty wigilijnej RABAT 20 %
*** PROMOCJA 2 *** ---> NAMÓW SĄSIADA - zamawiając 3 wizyty w bliskiej odległości do 15 grudnia RABAT 20 %
*** PROMOCJA 3 *** ---> POMAGAJ - za wpłatę 50 PLN na zbiórkę dla potrzebujących do 15 grudnia RABAT 25 %
Promocje nie łączą się. Link do zbiórki https://zrzutka.pl/n2dj8v - zachęcam do wpłat również poza promocją.

Poza granicami Trójmiasta indywidualna wycena wizyty.

Ponadto obligatoryjnie prosimy o przygotowanie dodatkowego prezentu (może to być cokolwiek, zabawka, gra planszowa, pluszak itp.) który będzie przekazany razem z innymi produktami potrzebującym. Zwolnione z tego warunku są jedynie osoby, które zdecydowały się na wybór opcji POMAGAJ w promocjach.

Czyli to samo co rok w rok, tylko coraz większe doświadczenie :)

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64602062
  • Data wyróżnienia: 30.11.2021
  • Data wprowadzenia: 30.11.2021
  • Aktualizacja: 03.12.2021