Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 12

Wypożyczalnia

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Okolicznościowe

KONTAKT: [ukryte] , strona internetowa: http://quick-party.pl/ Email: [ukryte]
Jeśli szukasz profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia lub innych urządzeń potrzebnych do idealnej imprezy, to jesteś we właściwym miejscu!
 Jesteśmy firmą oferującą wynajem sprzętu i z radością zapraszamy do korzystania z naszych usług, w których znajduje się pełne wyposażenie do różnego rodzaju imprez od okolicznościowych po ogrodowe i plenerowe — na terenie całego Trójmiasta. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm, organizatorów eventów oraz wszystkich tych, którzy potrzebują sprzętu do zorganizowania mniejszej lub większej imprezy. W naszej ofercie znajdziecie również elementy dekoracyjne, które są równie ważne, aby stworzyć przyjemną i ciepłą atmosferę dla gości.
Dostarczamy sprzęt w wyznaczonej przez klienta lokalizacji, a po zakończonej imprezie odbieramy sprzęt z powrotem, aby klient miał pełną swobodę w organizowaniu swojej imprezy.
Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług. Razem stworzymy imprezę, o której będzie się mówiło jeszcze długo po jej zakończeniu!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65321461
  • Data wyróżnienia: 17.05.2023
  • Data wprowadzenia: 17.05.2023
  • Aktualizacja: 17.05.2023
Wróć do góry