Pozycjonowanie stron internetowych | SEO | Koncept 404

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5
Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Być może posiadasz już stronę internetową. To już duży krok - klienci mogą poznać Twoje produkty, oferty i usługi. Pamiętaj, że konkurencja też prowadzi działania w sieci. Aby być lepiej zauważalnym niż firmy z Twojej branży, wybierz pozycjonowanie stron internetowych. To niełatwa sztuka, ale nie bój się, my Ci w tym pomożemy!

Zanim dowiesz się, co dla Ciebie zrobimy, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie stron internetowych to proces długotrwały. W większości przypadków, znalezienie się na wysokich pozycjach wyszukiwarki zajmuje co najmniej kilka miesięcy. To nie znaczy, że wydane na to pieniądze na początku są wyrzucone w błoto. Nasze działania nie tylko wpłyną na docenienie Twojej strony przez wyszukiwarki, ale także zabezpieczą Twój wizerunek i wypromują markę poprzez kolejne kanały. Zaistniejesz na wartościowych blogach, katalogach firm, w serwisach ogłoszeniowych – jednym słowem wszędzie, gdzie może szukać Cię klient. 

Co ważne, po ewentualnym zakończeniu współpracy nasze działania magicznie nie znikną. Wszystkie linki i polecenia Twojej strony internetowej się nie zmienią, a artykuły i informacje o Twojej marce będą wyświetlać się w tych samych miejscach.

Jakie działania możemy dla Ciebie wykonać?

- Audytowanie stron WWW

Początki zawsze są wymagające – poprzez audytowanie poznajemy potrzeby klienta i proponujemy ścieżki rozwoju. Bez kompleksowego audytu po prostu nie pójdziemy dalej. Nie używamy gotowych programów, algorytmów – sprawdzamy wszystko sami, aby dostosować Twoją stronę do wyszukiwarki i użytkownika. 

Audytujemy nie tylko pod względem pozycjonowania, ale również możliwości technicznych, bezpieczeństwa, ulepszeń, dalszego rozwoju i wizerunku. Co do  wizerunku – mamy świadomość tego jak jest ważny, zabezpieczymy punkt styku klienta z Twoją marką i pokierujemy Cię tak, aby klienci odbierali ją pozytywnie również w sieci.

- Pozycjonowanie stron internetowych na frazy konkurencyjne i ogólnopolskie 

Przeprowadzamy przez cały proces pozycjonowania, czyli dobieramy frazy kluczowe, tworzymy strategię pozycjonowania, realizujemy link building, tworzymy wartościowe treści, monitorujemy frazy. Ciągle pozostajemy w kontakcie z klientem, edukujemy, konsultujemy, proponujemy nowe, skuteczne rozwiązania.

- Pozycjonowanie lokalne

Jeśli działasz tylko w danym mieście lub regionie, dużo bardziej pomoże Ci pozycjonowanie lokalne niż ogólnopolskie. Dlatego pomagamy znaleźć się w najwyższych wynikach w wyszukiwarce Google na zapytania lokalne/regionalne. Tworzymy i optymalizujemy lub pomagamy zoptymalizować istniejące już wizytówki Google Moja Firma. Zajmiemy się dodawaniem do niej produktów, wpisów, wydarzeń, aktualności, zdjęć i usług. Dzięki tym działaniom, internauci będą mogli być na bieżąco z wszystkim, co się dzieje w Twoim lokalnym biznesie.

Pamiętaj, Wizytówki Google Moja Firma (profil firmy w mapach Google) w ostatnich latach mocno zyskują na wartości, a użytkownicy coraz częściej chcą szukać w nich informacji. 

- Optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarkę Google

Wprowadzamy zmiany w kodzie strony, wykonujemy wszystkie działania wpływające na pozytywny odbiór strony zarówno przez użytkownika, jak i wyszukiwarki internetowe. Krótko mówiąc, zajmiemy się wszystkimi technicznymi aspektami, które niestety nie są przyjazne niewtajemniczonym właścicielom stron internetowych. 

- Content Marketing

Tworzymy wiele wartościowych treści z odpowiednimi linkami do Twojej strony i publikujemy je na atrakcyjnych witrynach internetowych. Posiadamy własną bazę blogów i portali internetowych, na których możemy umieścić ofertę Twojej firmy. Nasze treści działają dobrze na pozycjonowanie, jednocześnie wpływając pozytywnie na Twój wizerunek w sieci. Współpracujemy z doświadczonymi w różnych dziedzinach copywriterami, którzy zadbają o każdy tekst z udziałem Twojej marki. Żaden rodzaj treści nie jest nam straszny – piszemy opisy produktów, newslettery, artykuły, oferty, ogłoszenia, slogany. 

Co nas wyróżnia? To, że nie zostawimy Cię na żadnym etapie pozycjonowania strony. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Odpowiemy na każdą wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Sprawdź sam i napisz do nas!
Pozycjonowanie stron internetowych to nie wszystko, oprócz tego zajmujemy się: 
  • Tworzeniem stron internetowych,
  • Prowadzeniem profili w social mediach,
  • Opieką nad stronami WWW,
  • Przygotowaniem każdego rodzaju treści,
  • Projektowaniem graficznym,
  • Usuwaniem złośliwego oprogramowania ze stron internetowych.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – napisz do nas,
Jeśli masz wątpliwości co do tej oferty – napisz do nas,
Jeśli możemy Ci jeszcze jakoś pomóc – napisz do nas, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe - https://koncept404.pl/
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65124314
  • Data wyróżnienia: 06.12.2022
  • Data wprowadzenia: 06.12.2022
  • Aktualizacja: 09.01.2023