Prezentacje multimedialne PowerPoint - szybko, tanio, profesjonalnie

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 9
Cena
40
Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Atrakcyjne ceny i gwarantowana wysoka jakość pracy! Szybko i profesjonalnie! Oryginalnie i na każdy temat! Witam serdecznie! Od ponad 2 lat, jako Panna Szablonowa zajmuję się profesjonalnym i kreatywnym wykonywaniem prezentacji multimedialnych PowerPoint na zamówienia moich klientów. Tworzę wyjątkowe prezentacje: - dla uczniów i studentów na każdym poziomie edukacji i z każdego przedmiotu, na zaliczenie, poprawę oceny etc. (szkoły podstawowe, średnie, zawodowe, poziom uniwersytecki), - na konkursy multimedialne dla uczniów i studentów, - na szkolenia, - dla firm, - na konferencje, - na egzaminy, - na rozmowy kwalifikacyjne, - dla nauczycieli na kolejny stopień awansu zawodowego, - okolicznościowe: czyli artystyczne podziękowania dla rodziców na wesele czy innych wyjątkowych osób z wyjątkowej okazji, przygotowuję multimedialne niespodzianki pełne wspomnień i zdjęć na rocznice, urodziny, pamiątkowe z chrztów, komunii, wakacji, na wszelkie uroczystości jak Dzień Matki, Dzień Ojca... ... i zdecydowanie dużo więcej! ;-) Co tylko klient sobie zażyczy, to ja temu życzeniu będę próbowała sprostać!
Czym wyróżnia się moja oferta?
1. Ogromna dbałość o każdy drobny szczegół prezentacji multimedialnej dla Ciebie - wysoka rozdzielczość zdjęć, interesujące grafiki, przyciągające wzrok smart-arty, ciekawe infografiki, tabele i wiele innych!
2. Szybka realizacja - jestem w stanie przygotować prace nawet w ciągu kilku godzin do (w zależności na kiedy Państwo potrzebują swojej prezentacji) kilku dni.
3. Atrakcyjne ceny - niewyobrażalnie niskie ceny w stosunku do jakości pracy i czasu poświęconego przeze mnie na jej wykonanie (jestem ogromną perfekcjonistką, która szanuje pieniądze klienta).
4. Stały kontakt - telefoniczny, sms-owy, mailowy czy tutaj za pośrednictwem olx: uzgodnimy wszystko tak, by Twoja prezentacja była NAJLEPSZA!
5. Doświadczenie - wykonałam ok. 650 prezentacji szkolnych, konkursowych, dla firm, studentów, uczniów i na rozmaite okazje, PowerPointa znam jak własną kieszeń od ponad 13 lat.
6. Szablony - moje szablony to nie - banalne gotowe wzory znane ze starszych wersji PowerPointa, stawiam tylko i wyłącznie na oryginalność tła, czcionki, szablonu, dopasowanie do rodzaju i tematu prezentacji oraz przede wszystkim na CIEKAWE PRZEDSTAWIENIE TREŚCI - to dzięki temu moje prezentacje budzą podziw i zaskoczenie oraz nie znudzisz nimi swoich słuchaczy!
7. Efekty - zrobię wszystko by podkręcić Twoją prezentację - w zależności od rodzaju prezentacji, tematyki, przeznaczenia czy indywidualnych życzeń klienta do moich prezentacji dodaję rozmaite efekty, animacje, przejścia, hiperłącza, wzbogacam prace w filmy oraz muzykę.
8. Otwartość - jestem otwarta na wszelkie pytania, uwagi, gwarantuję świetny kontakt i ekspresową odpowiedź na Twoje zamówienie.
9. Języki - wykonuję także prezentacje w języku angielskim! Tworzenie kreatywnych i artystycznych prezentacji multimedialnych w programie PowerPoint to moja ogromna pasja, którą realizuję już od szkoły podstawowej starannie dobierając grafiki, szablony, wyszukując wysokiej jakości zdjęcia, dbając o czcionkę, kolorystykę, animacje, przejścia, dźwięk i jakość, co przejawia się ogromem pracy włożonym w każdy pojedynczy slajd. W czasach mojej edukacji w szkole podstawowej, średniej oraz obecnie na studiach: moje prezentacje zbierały laury od nauczycieli i wykładowców za pomysłowość, oryginalność przedstawienia treści i estetykę. 
1) Co dokładnie oferuję? - wykonanie prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint - wykonanie filmiku na podstawie prezentacji do wyświetlenia np. w ramach podziękowania rodzicom na weselu, - poprawienie już istniejącej prezentacji w programie PowerPoint, by była bardziej atrakcyjna graficznie i multimedialnie, - wykonanie scenariusza do prezentacji w postaci pliku tekstowego i proponowanych treści do poszczególnych slajdów, * nie sporządzam referatów, esejów, prac licencjackich etc. * nie wykonuję stron internetowych. 2) Jak mogą się Państwo ze mną skontaktować? - preferuję kontakt przez portal, mailowy, sms-owy (odpowiadam w przeciągu maksymalnie 1-2 godzin, a zwykle dużo wcześniej) - bardzo sprawnie odpisuję na sms-y i gdy tylko mogę - odbieram telefony, a gdy nie mam możliwości: piszę sms i szybko oddzwaniam. 3) Jakie informacje chciałabym otrzymać od Państwa na początku naszej współpracy? Bardzo proszę, w celu usprawnienia komunikacji i ustalenia ceny o podanie następujących informacji: - temat prezentacji, jej przeznaczenie (studia, uroczystość, szkoła średnia, szkolenie, egzamin, konkurs etc.) - ilość slajdów lub czas trwania - termin - znane wymogi 4) Jak przesyłam prezentację? - jako załącznik do maila - za pomocą dysku Google 5) Gdzie mogą Państwo znaleźć mnie jeszcze w sieci? - na mojej stronie na facebooku - Panna Szablonowa, gdzie mogą Państwo zobaczyć moje posty, przykładowe slajdy, przeczytać historię Panny Szablonowej i poszukać opinii o moich prezentacjach - na moim profilu na instagramie: gdzie również zobaczą Państwo publikowane przeze mnie treści, slajdy, przeczytają moje historie i refleksje, jakie nachodzą mnie pod wpływem tworzenia i nie tylko. panna_szablonowa

Zapraszam serdecznie! Nie zawiedziesz się! ;)
PANNA SZABLONOWA
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64458436
  • Data wprowadzenia: 04.09.2021
  • Aktualizacja: 13.10.2021