Profesjonalna Strona www lub Sklep internetowy z dedykowaną grafiką !

Ogłoszenie maxi
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 6
Poproś o więcej zdjęć
Zamów ofertę na e-maila

Profesjonalna Strona www lub Sklep internetowy z dedykowaną grafiką !

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Zawsze profesjonalne strony i sklepy internetowe z dedykowaną grafiką oraz przyjaznym i nowoczesnym systemem CMS!

Kilka słów o nas ...
 
Studio H jest firmą działającą od 1997 roku.
Podstawową działalnością Studia jest tworzenie stron i sklepów internetowych, portali tematycznych, blogów, reklam, wizualizacji graficznych i wizerunkowych przedsiębiorstw. Naszymi klientami są małe, średnie oraz duże firmy, jak również instytucje i osoby prywatne.
 
Zaletą Studio H jest indywidualne podejście do każdego klienta, co gwarantuje wysoką jakość usług, na którą składają się doświadczenie, zaangażowanie oraz umiejętności członków naszego zespołu.
 
W ramach swojej działalności Studio H zajmuje się kompleksową obsługą firm świadcząc szeroki wachlarz usług związanych z umożliwieniem dostępu do internetu oraz wykorzystania jego możliwości poprzez tworzenie stron internetowych, sklepów www, usługi hostingowe, reklamę multimedialną czy marketing internetowy.
 
Specyficzny charakter Studia H, indywidualne podejście do każdego klienta oraz nowoczesny sposób działania zapewniają wysoką jakość świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny.

"DLA NAS JAKOŚĆ JEST STANDARDEM, KTÓRY WYNIKA Z DOŚWIADCZENIA ... "
 
Obecnie większość realizowanych przez Studio H projektów, to przygotowywanie stron internetowych dla przedsiębiorców (firm). Koszt stworzenia strony internetowej uzależniony jest od kilku podstawowych czynników, z których do najważniejszych należy zaliczyć:
 • jakość grafiki, czyli po prostu wyglądu strony lub serwisu internetowego, którego podstawowym czynnikiem kosztotwórczym jest czas jego przygotowania oraz doświadczenie i umiejętności pracującego nad nim grafika,
 • technologię oraz jakość wykonania samego serwisu (XHTML, XHTML z systemem CMS, FLASH i inne),
 • jakość mechanizmu strony czyli tzw. silnika strony decydującego nie tylko o jakości strony objawiającej się szybkością działania strony internetowej czy jakością wersji mobilnej (tzw. responsywnej), ale często decydującym o łatwości i skuteczności pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych,
 • możliwości i funkcjonalności powiązanego z mechanizmem systemu CMS (system administrowania stroną internetową) pozwalającemu samodzielnie zarządzać treścią serwisu: zmieniać lub uaktualniać jego zawartość, treści, dodawać lub usuwać podstrony lub galerie, edytować teksty, wstawiać formularze kontaktowe, dodawać produkty w sklepach www itp.
W zależności od przyjętej proporcji pomiędzy jakością mechanizmu strony internetowej, wymaganiami klienta dotyczących jej funkcjonalności oraz jakością grafiki i technologią wykonania, proponujemy kilka rozwiązań dopasowanych do oczekiwań naszych klientów.

 NASZA OFERTA OBEJMUJE WSZYSTKIE CZYNNOŚCI I ELEMENTY ...
... potrzebne do zaprojektowania, wykonania i uruchomienia strony www czyli strony internetowej. Są to przede wszystkim:
 
 • wykonanie layout'u strony internetowej, czyli zaprojektowanie indywidualnie i od podstaw wyglądu Państwa strony internetowej odpowiadającej Państwa preferencją kolorystycznym oraz charakterystyce prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej,
 •  zaprojektowanie LOGO dla nowej storny www lub firmy zleceniodawcy(opcjonalnie),
 • stworzenie strony internetowej składającej się z dowolnej ilości podstron, z możliwością ich samodzielnej edycji, rozbudowy oraz pozwalającej na zmianę ilości podstron (dodawanie, usuwanie podstron), ich nazw oraz kolejności w menu,
 • nowoczesny, zaawansowany, przyjazny dla użytkownika oraz prosty w obsłudze system CMS, pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią strony www,
 • nowoczesną mapę interaktywną (z reguły zamieszczoną w podstronie Kontakt) pozwalającą szybko wyznaczyć trasę dojazdu do Państwa firmy z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie,
 • formularz kontaktowy pozwalający wysyłać do Państwa informację bezpośrednio z Państwa strony www,
 • mechanizm strony przygotowany w oparciu o wymagane i obowiązujące standardy,
 • instalację oraz konfigurację strony na wskazanym serwerze internetowym i we wskazanej domenie,
 • bezpłatny serwer wraz z domeną na 1 rok działania strony (opcjonalnie)
 • szkolenie w zakresie obsłudze mechanizmu zarządzania treścią strony (CMS),
 • szkolenie w zakresie POZYCJONOWANIA stron w intrenecie (opcjonalnie).
 
Aby dodatkowo zachęcić Państwa do współpracy z nami należy wspomnieć, że Studio H posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z Ministerstwem Zdrowia, Toyotą, Opel Haller, Polską Grupą Zbrojeniową, Stocznią Wojenną w Gdyni, Konsulatem Republiki Austrii, firmą Rehasport, Polfarm, Lireco, Harimex, Postdata (strategicznym partnerem Poczty Polskiej), Radiem i Telewizją Kaszebe

Nasze systemy są sprawdzone i bezawaryjne, a rozwiązania mechaniczne i funkcjonalne każdorazowo dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Podczas ponad 20-letniej działalności Studia mieliśmy przyjemność wielokrotnie przygotowywać strony internetowe spełniający przeróżne, czasem bardzo skomplikowane i indywidualne wymagania naszych klientów. Dzięki takim realizacją zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz zapewniliśmy wielu firmom możliwość dotarcia ze swoją ofertą do odbiorców, do których wcześniej dostęp był utrudniony lub niemal nie możliwy. Nasze strony, sklepy i serwisy internetowe pomogły im nie tylko zdobyć nowych klientów czy wejść na niedostępne dotąd rynki sprzedaży, ale również podnieść wydajność i zredukować niepotrzebne koszty.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie bez względu na wybraną przez niego opcje cenową. Z doświadczenia wiemy, że oczekiwania naszych klientów są różne z uwagi zróżnicowany charakter prowadzonych przez nich działalności gospodarczych, które często wymagają indywidualnego podejścia.

Staramy się poznać te oczekiwania, zrozumieć je i zaproponować rozwiązania dopasowane do ich potrzeb mając nadzieję, że sukces ich firm za pośrednictwem strony internetowej stanie się w przyszłości naszym udziałem.

Wiemy, że tak się dzieje. Wiemy to dlatego, że aż 75% naszych obecnych realizacji to realizacje z tzw. „polecenia” nas przez naszych wcześniejszych, zadowolonych klientów.
 
NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ !
 
Studio H, Grupa |S|T|H|
ul. Stolarska 15 a/4
81-173 Gdynia
Nasza strona www: www.studioh.pl
 
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ !
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!
  
Zapraszamy do naszego portfolio pod adresem:
www.studioh.pl/portfolio/
 

Data dodania ogłoszenia: 21.07.2020

Aktualizacja: 12.07.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Studio H

Nowoczesna i profesjonalna Strona www lub Sklep internetowy

Ogłoszenie maxi

1 750 zł

Aktualizacja: 7 dni temu

Nowoczesny Sklep Internetowy / Sklep ON-LINE w cenie od...

Ogłoszenie premium

989 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Profesjonalna Strona www lub Sklep internetowy z dedykowaną grafiką !

Oferta, którą oglądasz

Profesjonalna Strona www lub Sklep internetowy z dedykowaną grafiką !

Zapytaj o ofertę
Oferta online

Piotr Matuszczak

509321... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Trójmiasto Cała POLSKA
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry