Iluzjonista na wesele - Tomasz Jusza

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 15
Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Iluzjonista Tomasz Jusza to najlepszy wybór na Wasze wesele! Nie tylko dlatego, że jego występ jest niezwykły...to po prostu świetny gość :)

Zapraszając iluzjonistę uczynicie Ten Dzień jeszcze bardziej magicznym i niezapomnianym. Tomasz oczaruje wszystkich uczestników wesela, prezentując niesamowite efekty iluzji oraz solidną dawkę humoru, popartą ponad 12 letnim doświadczeniem w pokazach na weselach w całej Polsce! Jego pokaz to doskonały, lekki i przezabawny przerywnik między tańcami, dający wytchnienie zmęczonym nogom. To także gwarancja tego, że Wasze wesele będzie na ustach wszystkich gości jeszcze przez wiele tygodni po przyjęciu! Mówiąc wprost - inni goście będą Wam zazdrościć pomysłu i tak niezwykłego, oryginalnego przebiegu wesela!

Do przeprowadzenia magicznego pokazu nie potrzeba wielkiej sceny ani specjalnych warunków. Wystarczy kilka metrów kw. wolnej przestrzeni, która na czas trwania pokazu zamieni się w prawdziwą estradę cudów, śmiechu i wyśmienitej zabawy. Pożyczona dycha zamieni się w stówę, myśli widzów zostaną bezbłędnie odczytane, a drewniany stół uniesie się w powietrze. Co więcej, Tomasz wykonuje drugą część pokazu przy stołach, w bezpośrednim kontakcie z gośćmi. Całą magię prezentuje z podwiniętymi rękawami, czym nie tylko dostarcza niesamowitych wrażeń i emocji, ale także doskonale integruje gości i zachęca do dalszej zabawy na parkiecie. Iluzja przy gościach odbywa się równolegle z przebiegiem wesela, całość jest więc bardzo dynamiczna i dostosowana do Waszych indywidualnych potrzeb.

Dostępne usługi na wesela i obiady weselne:
  • pokaz sceniczny
  • mikroiluzja wśród widzów
  • pokaz manipulacji laserami

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Więcej informacji:
- tel. 889059... Wyświetl numer
- k...@tomas... Wyświetl e-mail
- www.tomaszjusza.com
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Tomasz Jusza

889059... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 79 dni (do 12.04.2022)
  • Numer ogłoszenia: 63444079
  • Data wyróżnienia: 12.01.2022
  • Data wprowadzenia: 28.05.2020
  • Aktualizacja: 12.01.2022
Zadzwoń SMS