PRO ART DJ - Dj i Wodzirej TRÓJMIASTO + Dekoracja Światłem, Taniec w Chmurach

powrót do listy
obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Rodzaj
Oprawa muzyczna
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

PRO ART DJ - oprawa muzyczna Wesel oraz Imprez Okolicznościowych

Jesteśmy zespołem dwuosobowym:
Inga - pełni funkcję Dj oraz Tancerki i Animatora
Paweł - pełni funkcję Wodzireja oraz Dj i Konferansjera

Dzięki temu, że pracujemy we dwójkę, podczas Wesela jesteśmy w pełnym kontakcie z Parą Młodą, kuchnią, fotografem i kamerzystą (a przy tym jedna osoba z nas zawsze stoi za sterami/konsolą). Na bieżąco zgrywamy wszystkich, tak aby np. kamerzysta i fotograf byli zawsze gotowi w momencie gdy będzie działo się coś ciekawego, oraz bezpośredni kontakt z Parą Młodą (np. na 15 min przed ważną chwilą) co daje Wam możliwość przygotowania się np. do oczepin, lub zwyczajnie możliwość na skorzystania z toalety przed ważnym momentem w trakcie uroczystości.

Zapewniamy PROFESJONALNY zestaw Nagłośnieniowy i Oświetleniowy (nie jest to tania chińszczyzna która, podczas grania wydaje dziwne dźwięki) - stawiamy na jakość (korzystamy między innymi ze sprzętu firm: RCF, ADJ, SHURE, KRUGER&MATZ)

Do każdej Imprezy podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy muzykę do oczekiwań Pary Młodej (jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie) dostosowujemy również oświetlenie do danej imprezy i odpowiedniej chwili.

Dekoracja sali światłem to oryginalny sposób na całkowitą zmianę wystroju wnętrza , wprowadza niesamowite możliwości wizualne, dodające uroku pozornie zwyczajnym pomieszczeniom. Nawet najbardziej nieciekawe miejsca pięknieją przy odpowiedniej dekoracji światłem, powodując zachwyt zaproszonych gości.

Pomożemy również w organizacji Animatorki w bardzo atrakcyjnych cenach, z którą współpracujemy prawie na wszystkich uroczystościach, tam gdzie potrzebna jest opieka na grupką dzieci.

W ofercie znajdą Państwo również "Taniec w Chmurach" (na suchy lód), którym będziemy w stanie udekorować Wasz pierwszy taniec, a także wykorzystać efekt chmur do efektownego wejścia Tortu.

Posiadamy bazę autorskich zabaw integracyjnych, tanecznych, oczepinowych, rozbawiających, oraz różnych motywów które mogą pojawić się na Twojej imprezie. Wszystkie zabawy które prowadzimy cechują się wysoką kulturą, tak aby każdy czuł się komfortowo.
Zabaw kompromitujących NIE prowadzimy.

Inga jako Trener Tańca (Absolwentka Szkoły Muzycznej) w ofercie proponuje stworzenie choreografii tańca, jako np. prezent do zaprezentowania na ślubie dla swojej/go wybranka/i czy niespodziankę dla nauczyciela/wychowawcy na podziękowanie podczas studniówki (usługa dodatkowo płatna).

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:
https://www.facebook.com/proartdj

Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez w tym oprawa muzyczna:
-Ślubów Cywilnych, zaślubin w Hotelach
-Wesel Polsko-Angielskich (dwujęzycznych)
-Urban Wedding (nowoczesnych Wesel, gdzie oprawa muzyczna opierała się wyłącznie na muzyce zagranicznej)
-Urodzin i Jubileuszy
-Poprawin z Karaoke i zabawami

Na naszym Facebooku znajdziecie Pozytywne opinie, są to szczere pisane od serca komentarze, za które Kochamy naszą pracę. Każdą opinię możemy potwierdzić foto lub wideo relacją, NIE SĄ TO KOMENTARZE ZNAJOMYCH LUB FIKCYJNYCH KONT, którzy chcą podbić swoją pozycję na rynku.

Zapraszamy do kontaktu Inga i Paweł
Ogłoszenie podstawowe
690891 Zadzwoń
p...@tlen.pl Wyświetl e-mail
Paweł
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 10 dni (do 03.08.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62582593
  • Data wprowadzenia: 2 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 43
  • Wyświetleń na liście: 1 839
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS