Wedding Content Creator | Relacja z Twojego ślubu

Ogłoszenie nieaktualne

Wedding Content Creator | Relacja z Twojego ślubu

Jestem
Osobą prywatną
Wybierz usługę
Fotografia i film

Cześć!

Jak wszyscy dobrze wiemy czas ślubu jest pełen miłości, magicznych momentów i niezapomnianych wspomnień, a ja mam sposób żeby były one z Tobą jeszcze dłużej. Stworzę dla Ciebie kontent ślubny, tak aby już następnego dnia był ready to share!

Podobają Ci się tiktokowe trendy ślubne? Chciałbyś mieć takie ze swojego ślubu i nie martwić się tym, że trzeba dograć jeszcze jakieś fragmenty albo zrobić zdjęcie cioci Krysi w ślubnych okularkach? Oto jestem ja!

Kim jest wedding content creator? Już spieszę z wytłumaczeniem! Zajmujemy się tworzeniem kontentu ze ślubów, wesel czy też imprez panieńskich/kawalerskich. Dostarczamy materiały gotowe do publikacji w mediach społecznościowych.

Dlaczego warto skorzystać z takich usług?
* Materiały ready to share dostarczam w ciągu 24h, zatem już następnego dnia możesz wrócić na nowo do wyjątkowych momentów z Waszego dnia
* Cały kontent jest przygotowany pod Wasze preferencje, ulubione trendy i piosenki, zatem jest to usługa skrojona pod Wasze gusta
* Oprócz gotowego kontentu dostarczam też surowe materiały, które możecie obrobić wg Waszych własnych preferencji
* Materiały będą przygotowane w formacie pionowym za pomocą telefonu (iPhone 13), zatem będą idealne do publikacji w mediach społecznościowych.

Aktualnie buduję swoje portfolio zatem cała usługa odbędzie się za promocyjną cenę! W zamian oczekuję zgody na wykorzystanie wizerunku.

Ściskam,
Twoja Ślubna bestie!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65386299
  • Data wprowadzenia: 17.07.2023
Wróć do góry