Wieczór panieński Trójmiasto

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Cena

199

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję

Treść ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w tanecznym wieczorze panieńskim. Na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór w żeńskim gronie proponujemy m.in.:

- Taniec brzucha - zmysłowy, tajemniczy i najbardziej kobiecy taniec świata, oryginalną egipską i arabską muzykę oraz wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój tańca.
- Latino Mix - gorący mix najbardziej energetycznych tańców latynoamerykańskich: samby, salsy, cha-cha-cha, rumby i jive'a.
- Bollywood Party - wieczór panieński w rytm hitów muzycznych z największych bollywoodzkich superprodukcji, opowiedziane ruchem, historie o miłości, namiętności i pasji, oraz bardzo energetyczny, wprowadzający w świetny nastrój ruch.
- Sexy Dance - zmysłowe choreografie taneczne do największych dance-popowych hitów, kobiece ruchy znane m.in. z teledysków Beyonce czy Christiny Aguilery.

W ofercie posiadamy ponad 50 dopracowanych programów tanecznych na wieczory panieńskie. Chętnie przygotowujemy układ do wybranej piosenki lub osadzony w stylityce wieczoru. Szczegółowe informacje - http://www.tanieciris.pl/wieczor_panienski.html
Do zobaczenia ;)
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

ST Iris

503810... Wyświetl numer
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 2 dni (do 07.12.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64991230
  • Data wprowadzenia: 05.09.2022
  • Aktualizacja: 07.09.2022
Zadzwoń SMS