Wróć do góry

Wycieczka do Suntago Park of Poland

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

429

Jestem
Firmą
Rodzaj
227
Termin
2023-04-22 - 2023-04-22

Treść ogłoszenia


Park of Poland – SUNTAGO (Wręcza)
Mamy dla Ciebie idealną propozycje! Jednodniowy wypad do największego w Europie wodnego parku rozrywki! Lubisz adrenalinę, zjeżdżalnie wodne i niebanalną rozrywkę? – W Suntago znajdziecie jedną z najdłuższych zjeżdżalni w Europie, na której będziecie mieli wrażenie jakbyście sunęli z wysokości Wieży Eiffla! Na zjeżdżalni o nazwie Green Mamba na pontonie może mknąć jednocześnie do 4 osób. Zawrotnie szybka jest Jaw Drop, w której mamy „tylko” 55 metrów niemal pionowego zjazdu. Łączna długość wszystkich zjeżdżalni na tym obiekcie wynosi bagatela 3,6 kilometra! Do tego dwa tysiące metrów kwadratowych łącznej powierzchni wszystkich basenów! – robi wrażenie co nie?
Park podzielony jest na 3 strefy tematyczne:
Jamango Wodna Dżungla
W tej strefie znalazło się 300 palm, 4000 leżaków, 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach, o łącznej długości ponad 3,6 kilometrów. Najdłuższa zjeżdżalnia "Jungle Eclipse" mierzy 320 metrów, co czyni ją największą w Europie. Znajdują się tu również między innymi: zjeżdżalnie pontonowe przeznaczone dla 1,2 i 4 osób (Neon Torpedo, Tiger's Race, Hunters Raft Race I i Hunters Raft Race II, Mad Octopus, Green Mamba); zjeżdżanie z zapadniami (Jaw Drop, Crazy Drive); ośmiotomowa zjeżdżalnia "Raindbow Race" po której zjeżdżać będzie się na specjalnych przeznaczonych do tego matach głową do przodu, oraz wiele innych. Jest tu też basen z falami, dzikie rzeki, symulator Surf-Air oraz wewnętrzny i zewnętrzny wodny plac zabaw.
Relax
Strefa przeznaczona do odpoczynku. Posadzono tu 400 palm głównie z Florydy, Kostaryki i Malezji. Znajduje się tu basen termalny o powierzchni 840 m² oraz ogród o powierzchni 20 000 m². Otwierany dach w tej strefie pozwola na odkrycie basenów w słoneczne dni. Oprócz tego w tej strefie można będzie korzystać z gabinetów masażu, basenów witalnych, 3 basenów typu "Dead Sea" oraz solariów.
Saunaria
Strefa saun powierzchni 2500 m². W Saunarii ma znaleźć się 12 tematycznych atrakcji, między innymi sauny: "Łaźnia Turecka", "Rajska Plaża", "Aromatyczna", "Valhalla", "Wioska Egipska", "Akwarium", "Koreańska Sala Wypoczynku" i prysznic Calla.
Wyjazd z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa
Na wyjazd zapraszamy dzieci od 6 roku życia do 18 roku. Dzieci zostaną dobrane w grupy wiekowe.
Data wycieczki: 22.04.2023r. (sobota)
Cena 429 zł/ od dziecka
Cena zawiera:
• Transport
• Bilet wstępu
• Obiad
• Woda bez limitu
• Słodki poczęstunek
Wyjazd: ok godz. 04:30
Powrót: ok godz. 00:00
Kontakt i rezerwacja miejsc:
tel. [ukryte] / [ukryte]
e-mail. [ukryte]
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65230301
  • Data wprowadzenia: 01.03.2023