- 50 % Nowy dywan firmy Bovino 66x130cm 200zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5

- 50 % Nowy dywan firmy Bovino 66x130cm 200zł

Cena

200

Jestem
Firmą
Rodzaj
Tekstylia i dywany
Stan
Nowe

Rodzaj produktu: Dywan
Wymiar: 66x230 cm,
Materiał: 100% Polyester
Kolor: Beżowy
Grubość runa: 1,5 cm
Stan: Nowy
Waga: 1,08 kg
Producent: Bovino
Informacje dodatkowe: Nowoczesny dywan o płaskim splocie Wimbled w kolorze beżowym wreszcie oferuje rozwiązanie dla każdego, kto preferuje wygląd dywanu z krótkim włosiem, ale tęskni za szczególnie przytulnym dywanem. Wspaniały miękki dywan zapewnia wygodę i miękkość. Dzięki nowoczesnym włóknom syntetycznym dywan Wimbled jest również niezwykle wytrzymały i trwały. Dywan ten został wyróżniony pieczęcią Oeko-Tex i zachwyca pastelowymi kolorami pasującymi do nowoczesnych wnętrz.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Firma: Nasza firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą modnych dywanów pochodzących z końcówek serii, nadwyżek produkcji, zwrotów konsumenckich. Oferujemy dywan różnych marek ich szeroki wybór na pewno pozwoli Ci znaleźć produkt pasujący do Twojego wnętrza.
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię wymiar lub kolorystykę dywanu sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Gwarantujemy najniższe ceny wartość rynkowa 400zł
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia, znajdziesz nasz na fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65318828
  • Data wprowadzenia: 15.05.2023
Wróć do góry