- 50% Nowy materac firmy Jayble 90x190 cm 400zł

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Cena
400
Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Tekstylia i dywany
Stan
Nowe

Treść ogłoszenia

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: materac
Producent: jayble
Wymiar:  długość 190 cm, szerokość 90cm, grubość 18 cm
Kolor: Biał0-zielony
Materiał: Pianka, skrężyny
Stan: Nowy
Informacje dodatkowe: Zapewnij swojemu maluchowi dobrą noc, abyś ty też mógł dobrze spać. Producent jest marką rodzinną i stara się dostarczać wysokiej jakości i przystępne cenowo rozwiązania inteligentnego snu. Jak wiesz, regularny zdrowy sen jest jednym z najważniejszych czynników wspierających rozwój fizyczny i umysłowy Twojego dziecka. Materac dostarcza niezbędnych elementów, które zapewnią dziecku komfortowy sen. Rdzeń tego materaca jest zbudowany ze sprężyn o średniej twardości, aby zapewnić równomiernie rozłożone podparcie przez całą noc. Aby zapobiec uczuciu sprężyny, sprężyna jest wyposażona w podkładkę izolacyjną o wysokiej gęstości (HD) oraz podkładkę wykonaną z inteligentnych warstw zapewniających komfort. Oddychające warstwy zapewniające komfort z inteligentnych włókien nie tylko zapewniają znaczne wsparcie dla wzrostu kości i mięśni, ale również mają strukturę otwarto komórkową, która umożliwia swobodny przepływ powietrza przez materac. Swobodny przepływ powietrza zmniejsza gromadzenie się wilgoci, a tym samym pomaga regulować temperaturę ciała i utrzymywać komfortowe warunki do spania, zapewniając bardziej komfortową i spokojną noc. Dla jeszcze większego komfortu materac został wyposażony w wytrzymałą i miękką tkaninę. Producent jest wielokrotnie nagradzanym producentem, który był zaangażowany w długotrwałe badania i rozwój w dziedzinie zrównoważonej konstrukcji materacy. Warstwy zapewniające wygodę zastosowane w materacu w pełni nadają się do recyklingu, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że przyczyniasz się do zrównoważonego rozwoju naszej planety i przyszłego dobrobytu.
Funkcje.  Pokryty Purotex®. W 100% naturalna technologia probiotyczna, która pochłania wilgoć i zmniejsza obecność alergenów roztoczy, zmniejszając możliwość wywoływania reakcji alergicznych.. Bezpiankowe warstwy zapewniające komfort, wolne od szkodliwych chemikaliów. Stopień twardości: stopień twardości H2. Rodzaj rdzenia materaca: Rdzeń sprężyny Bonell.  Szczegóły warstwy komfortowej: tapicerka z włókna syntetycznego. Odpowiedni dla alergików: Tak.   Oddychająca: tak
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 800zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64843852
  • Data wprowadzenia: 21.05.2022
  • Aktualizacja: 23.05.2022