Spływ kajakowy do morza Piaśnica Żarnowiec Dębki

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 9

Spływ kajakowy do morza Piaśnica Żarnowiec Dębki

Cena

50

Jestem
Firmą
Rodzaj
Kajaki
Termin
2023-06-06 - 2023-09-30

Zbierz ekipę i poznaj uroki Północnych Kaszub!

www.splywypiasnica.pl

Jest to łatwy i pozbawiony przeszkód szlak kajakowy, doskonale nadający się na rodzinną wyprawę z małymi dziećmi, imprezę firmową, jako atrakcja na wieczór panieński/kawalerski, czy wypad z przyjaciółmi.
Spływ kajakowy trasa Żarnowiec - Dębki rozpoczyna się w okolicach Żarnowca. Przejrzysta i bogata w życie Rzeka wije się przez malowniczy rezerwat Piaśnickie Łąki. Bieg rzeki kończy się na najpiękniejszej szerokiej i piaszczystej plaży nad polskim morzem w miejscowości Dębki, przy wejściu 24.
Teren, przez który płyną kajaki jest niezwykle urokliwy, zaś przejrzysta woda pozwala dostrzec bogatą florę i faunę jak raki, małże, przeróżne ryby, wydry, łabędzie, kormorany, a nawet zimorodki! Kajaki są doskonałą rodzinną rozrywką wtedy, gdy są bezpieczne i odpowiednio zorganizowane – a na to mogą liczyć nasi Klienci dzięki doświadczeniu oraz pasji do spływów kajakowych! 

Dlatego, zapraszamy do rezerwacji spływu! Jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych (kochających kajaki, tak jak my) grupy i rodziny, a nasza obsługa jest przyjazna i z chęcią odpowie na wszystkie pytania dotyczące spływu rzeką Piaśnica!
Organizujemy również nocne spływy kajakowe dla tych , którzy potrzebują więcej adrenaliny!

OOFERUJEMY
 
  • Spływy indywidualne,

  • Imprezy integracyjne,

  • panieńskie/kawalerskie,

  • spływy dla grup zorganizowanych

- Najnowszej generacji dwuosobowe kajaki, bardzo lekkie, zwrotne i przyjazne nawet dla najmniej doświadczonych uczestników,
- Atestowane kamizelki asekuracyjne,
- Lekkie wiosła,
- Kamizelki ratunkowe dla najmłodszych,
- Prywatny parking na starcie spływu,
- Odwóz KIEROWCÓW po samochody na start,
-Świetną zabawę! 

Po obowiązkowej telefonicznej rezerwacji spotykamy się o umówionej godzinie na starcie trasy w miejscowości Wybudowania Żarnowieckie 54 (oznaczona na mapie
Adventure Spływy kajakowe)
GODZINY SPŁYWÓW:
 
 
 9:00 (najmniejszy ruch) 
12:30  
16:00  
18:30/19:00 (zachód słońca)
NOCNE (godzina ustalana indywidualnie)
 
 Po wydaniu kamizelek następuje odprawa, wydanie pozostałego sprzętu i rozpoczyna się spływ kajakowy Żarnowiec - Dębki.
Czas trwania spływu w zależności od tempa 2-2,5h.
Trasa ma około 6,5 km.
Po dopłynięciu do plaży w Dębkach, zbieramy sprzęt i
odwozimy kierowców po samochody
pozostawione w miejscu startu.


Spływy kajakowe Piaśnicą do morza to wspaniała forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz podziwiania cudnej okolicy nadmorskich krajobrazów!
Zapraszamy całe rodziny i grupy zorganizowane oraz tych, którzy lubią indywidualnie spędzać czas wolny, a nasza baza kajakowa dostarczy każdemu potrzebny ekwipunek! Nasz personel zapewni odpowiednią opiekę dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy. Co ważne, nasze ceny są niezwykle konkurencyjne!
Po spływie rzeką Piaśnica podziel się swoimi wrażeniami pozostawiając opinię na naszej wizytówce w Google i zdjęciami ze spływu na Facebook-u, opisując to, co szczególnie utknęło Ci w pamięci: rezerwat przyrody, kajaki, Dębki, spływ Piaśnicą…. Jeśli zaś już płynąłeś z nami, zapraszamy ponownie! Adventure Spływy kajakowe Dębki czekają na Ciebie przez cały sezon!


Choć wyjazdy integracyjne i związane z nimi imprezy potrafią przybierać rozmaite formy, to bez wątpienia świetna zabawa – to spływy kajakowe łączą w sobie cechy niezwykle pożądane podczas takiej firmowej aktywności.
Z jednej strony bowiem, po udanym spływie biesiada przy ognisku, czy grill’u pozwala na wspólne opowieści i zawężanie relacji społecznych, a z drugiej – sam spływ jest aktywnym sposobem na spędzenie wspólnego czasu, uczy współpracy w grupie, a przy tym wzbudza żyłkę rywalizacji. To sprawia, że zarówno osoby o sportowym zacięciu, jak i zwolennicy spokojnego, relaksacyjnego spędzenia czasu w kajaku znajdują u nas coś dla siebie.
Ale, ale! Spływ dla grup zorganizowanych to nie tylko wyjazdy integracyjne! Zorganizowane grupy pracownicze są bardzo mile widziane, ale często goszczą u nas grupy znajomych, którzy od lat pałają miłością do kajaków, ale są wśród nich także miłośnicy spływów, którzy poznali się dopiero na naszych wycieczkach, wspólnie zakochali w kajakach i teraz spędzają tak razem wakacje i weekendy – przyjeżdżając do nas i udając się we wspólną podróż. Warto dodać, że doskonałym pomysłem jest uzbrojenie się w aparaty fotograficzne – ale odpowiednio chronione, w workach strunowych czy torbach produkowanych choćby przez firmę Wolbrom, które ochronią sprzęt przed wilgocią. Każdy nasz spływ jest pełen wdzięcznych widoków, zapewnianych przez piękno rzeki Piaśnicy, Żarnowiec i cudne środowisko naturalne. O bezpieczeństwie elektroniki należy pamiętać, ale zachęcamy do fotografowania i filmowania podczas wspólnych wycieczek, by choć część wspomnień zabrać ze sobą do domu.


To proste! Ubierz się odpowiednio do pogody. Im mniej zbędnych rzeczy, tym lżejszy kajak i więcej miejsca dla Ciebie w kajaku na spływ jakim jest rzeka Piaśnica. Przede wszystkim zabierz czapkę, która uchroni Ciebie przed słońcem, gdyż ¾ trasy to teren odkryty. Pomimo znacznej ilości wody podczas spływu kajakowego na trasie Żarnowiec Dębki, warto zabrać ze sobą coś do picia, by zadbać o nawodnienie organizmu. Załóż wygodne obuwie, którego nie szkoda Ci ewentualnie wybrudzić, zmoczyć. SZPILKI to nie jest odpowiednie obuwie na spływ kajakowy. Jeśli obawiasz się deszczu, czy chłodu – zabierz płaszcz lub bluzę. Mniej dźwigania, więcej energii do wiosłowania! Boisz się, że zmoczysz swój telefon, dokumenty, czy zgubisz klucze od samochodu? Na miejscu możesz kupić etui wodoodporne za jedyne 30zł!


Kajaki Dębki
Kajaki Dębki to znakomita zabawa i niezwykła przygoda za jedyne 50 zł! Wspaniała atrakcja, która zapewni niezapomniane chwile. Spływy Dębki pozwalają spędzić wspaniale czas wraz z rodziną, przyjaciółmi oraz zintegrować się ze współpracownikami w otoczeniu pięknej przyrody. Rodzinne spływy kajakowe z dziećmi – to nasza główna atrakcja i powód, dla którego mamy wielu klientów wracających do nas co roku – oraz spływy kajakowe dla grup zorganizowanych. Jak widać, od spontanicznego wypadu na weekend, po imprezę firmową w aktywnym wymiarze – tak przedstawia się nasza oferta, w której zapewniamy pełną obsługę wypadu na kajaki –  okolice jezioro żarnowieckie przez Piaśnicę na Dębki!

 Spływ Piaśnicą wprost do Morza Bałtyckiego!

Jak kajaki i spływ Piaśnicą Żarnowiec - Dębki, to Adventure!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65341806
  • Data wyróżnienia: 09.06.2023
  • Data wprowadzenia: 05.06.2023
Wróć do góry