Akwarium Aquael leddy 75 day&night Led 105L

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
400

Treść ogłoszenia

ZESTAW AKWARIOWY LEDDY DAY&NIGHT 75 BIAŁY PAP

LEDDY DAY&NIGHT to innowacyjny zestaw akwariowy z nowoczesnym oświetleniem ledowym DAY&NIGHT, które integruje w sobie oświetlenie nocne z dziennym - dzięki temu możesz podziwiać swoje akwarium również nocą! 

Zestaw dostępny jest w kolorze  białym.

W skład zestawu wchodzą: akwarium z prostą szybą przednią, nowoczesna pokrywa z tworzyw sztucznych wykonana w technologii wtryskowej z zainstalowanym energooszczędnym modułem oświetleniowym, automatyczna, bezobsługowa grzałka oraz wydajny filtr wewnętrzny ASAP 500.. Dodatkowo tło termometr i dwie malutkie sztuczne roślinki. 

Pokrywa posiada opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Pokrywa posiada dodatkowo specjalne żłobienia w tylnej części umożliwiające wygodne wycinanie otworów do instalacji dowolnego rodzaju filtrów kanistrowych (pokrywa z takimi wycięciami nie traci gwarancji producenta). Wyposażona w wyjątkowo dużą klapkę pozwalającą na swobodne karmienie ryb.

Zainstalowany w pokrywie moduł oświetleniowy DAY&NIGHT o mocy 14W  integruje w sobie zarówno oświetlenie dzienne jak i nocne. 

Zestaw Leddy zapewnia zwierzętom i roślinom akwariowym bezpieczeństwo i optymalne warunki do życia. Jest idealny jako łatwe w pielegnacji akwarium ozdobne, również dla poczatkujących akwarystów.

Zestawy LEDDY DAY&NIGHT (w kolorze czarnym lub białym) są również dostępne w rozmiarach: 40 i 60 cm.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary [cm]: 75x35x40

Objętość [l]: 105

Oświetlenie: LED 14W

Filtr: ASAP 500

Grzałka [W]: 100

Kolor: Biały

ModelTrybMoc [W]Strumień świetlny [lm]Klasa energetyczna

LEDDY TUBE 7W D&N

SUNNY 7 900

A++

SUNNY + BLUE 4,5 - BLUE 1,8

LEDDY TUBE 14W D&N

SUNNY 14 1700

A++

SUNNY + BLUE 9 - BLUE 3,5
  • Numer ogłoszenia: 63922953
  • Data wprowadzenia: 21 listopada 2020
  • Aktualizacja: 2 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 40
  • Wyświetleń na liście: 1 290