Admirał Boom i Panna Skowronek szukają najlepszego domu!

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Admirał Boom (biało-rudy kocurek) oraz Panienka Skowronek (szylkretowa dziewczyna) powoli wybierają się do nowego domu, ale za to najlepszego!
Jak na kocie dzieci przystało są to małe rozrabiaki z całym swoim wdziękiem i urokiem, na których można się patrzeć godzinami. Uwielbiają wspólne zabawy, fikołki, gonitwy, lubią się bawić wędkami, piłeczkami i wszystkim co im wpadnie w łapki.

Kotki mają niecałe 2 miesiące i są to znajdki, które w domu tymczasowym pięknie się oswoiły i teraz są największymi przytulasami, które chętnie przesiadują na kolankach i lubią być miziane. Rosną w "oczach" i zdrowo się rozwijają. Zostały przebadane weterynaryjnie, wszystkie mają książeczki zdrowia, zostały odrobaczone i odpchlone. Umieją korzystać z kuwety.

Maluchy dostają wysokogatunkową karmę, szukamy im kochających domów, niewychodzących. Świetnie, gdyby w nowym domu miały kocie towarzystwo lub poszły do adopcji razem. Obowiązuje spotkanie przedadopcyjne oraz podpisanie umowy z zobowiązaniem do kastracji/sterylizacji kota w odpowiednim wieku. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach między 10-19 pod numerem  694074... Wyświetl numer nbsp;Jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kotka - oddzwonię w wolnej chwili.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 20 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
694074... Zadzwoń
Anna
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 26 dni (do 26.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63851604
  • Data wyróżnienia: 25 października 2020
  • Data wprowadzenia: 25 października 2020
  • Aktualizacja: 5 listopada 2020
  • Wyświetleń: 396
  • Wyświetleń na liście: 14 180
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS