Beti, nieśmiała kotka szuka przyjaciela

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 5
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Beti 

Beti to około 3 letnia kotka. Zdecydowanie nie jest typem przytulak, woli obserwować świat z bezpiecznej dla siebie odległości. Trafiła do fundacji z miejsca, w którym znęcano się nad stadem kotów, to z pewnością przyczyniło się do tego, że nasza Beti nieufnie podchodzi do każdego nowego człowieka w swoim życiu. Trudno jej się dziwić. Nie mogła zostać w miejscu, w którym żyła, dlatego znalazła schronienie i opiekę w Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi. 
Choć wiemy, że ma małe szanse adopcyjne i tak bardzo chcemy Wam ją przedstawić. Beti ma zaledwie 3 lata, przed sobą całe życie… Nie chcemy, aby mieszkała w kociarni pełnej kotów. Gdzieś w głębi serca wierzymy, że ktoś da jej szansę i przygarnie ją do siebie. Choć w naszych stadzie odnajduje się całkiem dobrze to wiemy, że w poprzednim miejscu nie tolerowała innych kotów. 
Szukamy dla Beti domu z ogromnym sercem, takiego który zrozumie potrzeby kota i pozwoli jej w swoim tempie poznać otaczający świat. 
Kotka jest wykastrowana, zaczipowana, zaszczepiona. Miała robione testy na panleukopenie, giardie, koronawirus oraz FiV i FeLV – wszystkie dały wynik ujemny. 

Numer kontaktowy w sprawie adopcji 607451... Wyświetl numer Leźno koło Gdańska

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Monika

607451167
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Gdańsk
Ważne jeszcze 50 dni (do 05.10.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64902869
  • Data wprowadzenia: 04.07.2022
Zadzwoń SMS