Boss, inteligentny, wesoły TTB mix do adopcji!

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Gatunek zwierzęcia
Pies
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Boss, inteligentny, wesoły TTB mix do adopcji!

Boss to dorosły, około 4-letni, dostojny pies w typie ras TTB. W Schronisku gdy ma do wyboru budę wysłaną słomą, albo posłanie z kołdry na zewnątrz, zdecydowanie wybiera to drugie. Przez to część zimy przechodził ubrany w czerwony sweterek, sprezentowany przez jego opiekunkę. Ale trzeba przyznać, że wyglądał bardzo zacnie. W pierwszych miesiącach pobytu w schronisku był bardzo niepewny, wycofany i agresywny w stosunku do innych psów. Sprawiał wrażenie bardzo spokojnego, niechętnie wchodzącego w relację z ludźmi, może nawet smutnego.
Dziś jest już zupełnie inaczej.
Chociaż nadal jest bardzo opanowany i grzecznie chodzi na smyczy to jest dużo radośniejszy. Ciągle zaczepia inne psy do zabawy, zwłaszcza te mniejsze, przyjaźnie nastawione. Ma nawet swoją ulubioną psią koleżankę- Ewę. I to zdecydowanie ona rządzi w tym „związku”. Jest bardzo cierpliwy i pozwala dosłownie wchodzić sobie na głowę.
Jest skupiony na opiekunie, często w trakcie spaceru odwraca się i patrzy im prosto w oczy. Zna kilka komend, chętnie je powtarza za nagrody i szybko uczy nowych. Bardzo cieszy się na widok znajomych twarzy, a gdy jest ze swoimi opiekunami chętnie przychodzi się przytulić, albo po prostu posiedzieć blisko nich. Fajnie widzieć, że jego ogon prawie cały czas macha z radości. Boss został oddany do Schroniska z powodu osobistych problemów właścicieli. Z ich relacji wynikało, że wychowywał się z dziećmi i innymi psami. Ale na wszelki wypadek szukamy dla Bossa domu bez małych dzieci, albo jeśli już, to bardzo doświadczonego jeśli chodzi o TTB. To bardzo mądry, oddany człowiekowi pies. Odpowiednio prowadzony będzie najwspanialszym, najwierniejszym psim przyjacielem.

Kontakt TYLKO telefonicznie! [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63385466
  • Data wprowadzenia: 25 kwietnia 2020
  • Aktualizacja: 27 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 220
  • Wyświetleń na liście: 9 485