Cudne 4mc. kociaki szukają domu!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cudne 4mc. kociaki szukają domu!: wideo 11481
11
Zdjęcie 1 / 11
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

EDIT (KOCIAKI ADOPTOWANE) zapraszam do pozostałych swoich ogłoszeń :-)

SHIRLEY, SMOCZEK I PAN PANTERKA to iście arystokratyczna rodzina, jaka krew płynie w tych kociakach nigdy się nie dowiemy, bo są to koty znajdki, które miały ciężkie dzieciństwo, ledwo uszły z życiem i zostały odkarmione przez człowieka. A teraz wybierają się do nowych domów. Ich maniery są nienaganne, korzystają pięknie z kuwety, uwielbiają się bawić i być miziane za uszkiem.

Shirley - długowłosa dymna dziewczynka jest najbardziej nieśmiała i troszkę wycofana, ale przy braciszkach nabiera pewności siebie z którymi jest bardzo zżyta, dlatego szukamy jej domu z jedym z braci
Smoczek - miziak ogromny, imię zawdzięcza swojej przymilności i jak by mógł to by cmokał cały czas uszko swojego opiekuna
Pan Panterka - również bardzo miziasty, kontaktowy kocurek o pięknej budowie ciała, który jest zwinny i sprytny jak Pantera, a przy tym pieszczoch kompletny i mruczy jak motorek.

Bardzo zależy nam aby koteczka Shirley poszła do domku z jednym swoich braci, gdyż jak braci nie ma, to za nimi płacze, jest bardzo z nimi zżyta.

Kotki dostają wysokogatunkową karmę, szukamy im świadomych i kochających domów, niewychodzących. Świetnie, gdyby w nowym domu miały kocie towarzystwo. Adopcja z umową adopcyjną i zobowiązaniem do kastracji/sterylizacji kota w odpowiednim wieku. Poprosimy również o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Kontakt w godzinach między 10-19 pod numerem  [ukryte] nbsp;- Jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kotka - oddzwonię w wolnej chwili. Tylko na terenie Trójmiasta i bliskich okolic.
  • Numer ogłoszenia: 63813659
  • Data wyróżnienia: 25 października 2020
  • Data wprowadzenia: 10 października 2020
  • Aktualizacja: 5 listopada 2020
  • Wyświetleń: 752
  • Wyświetleń na liście: 17 485